×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 20/09/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ712:0018:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ36:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ56:0012:00
2ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ312:0018:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ286:000:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΛΑΒΗ

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ96:00 (20/9)15:00 (20/9)
2ΤΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ415:00 (20/9)19:00 (20/9)
3ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ119:00 (20/9)20:00 (20/9)
4ΒΑΔΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ220:00 (20/9)22:00 (20/9)
5ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ1,522:00 (20/9)0:00 (20/9)
6ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ20:00 (20/9)2:00 (21/9)
7ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ22:00 (21/9)4:00 (21/9)
8ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ14:00 (21/9)5:00 (21/9)
ΠΑΛΑΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:00 (20/9)10:00 (20/9)
2ΤΣΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ1,810:00 (20/9)12:00 (20/9)
3ΛΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,812:00 (20/9)14:00 (20/9)
4ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ414:00 (20/9)18:00 (20/9)
5ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ5,518:00 (20/9)0:00 (20/9)

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΩΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ4,5
2ΣΙΩΠΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ6,5
3ΣΙΩΠΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ6

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΑΛΗ ΣΟΦΙΑ1620:00 (19/9)20:00 (20/9)

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ2
1ΤΟΥΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ7,56:0012:00
ΒΑΝΑ 3
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 4
ΟΥΔΕΙΣ
ΔΙΩΡΥΓΑ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ36:0012:00
2ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ56:0012:00
3ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ. - ΓΙΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)76:0012:00
4ΜΛΙΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ312:0018:00
5ΜΛΙΑΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)312:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΑΦΟΙ ΓΚΑΡΝΕΤΑ 2,56:00 (20/9)12:00 (20/9)
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,56:00 (20/9)12:00 (20/9)
3ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2,56:00 (20/9)12:00 (20/9)
4ΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:00 (20/9)12:00 (20/9)
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26:00 (20/9)12:00 (20/9)
6ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:00 (20/9)12:00 (20/9)
7ΣΠΑΡΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ36:00 (20/9)12:00 (20/9)
8ΑΦΟΙ ΠΡΟΥΣΑΛΗ26:00 (20/9)12:00 (20/9)
9ΖΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ26:00 (20/9)12:00 (20/9)
10ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ412:00 (20/9)18:00 (20/9)
11ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ512:00 (20/9)18:00 (20/9)
12ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ512:00 (20/9)18:00 (20/9)
13ΜΩΚΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ412:00 (20/9)18:00 (20/9)
14ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ812:00 (20/9)18:00 (20/9)
15ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,512:00 (20/9)18:00 (20/9)
16ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ412:00 (20/9)18:00 (20/9)
17ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ612:00 (20/9)18:00 (20/9)
18ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:00 (20/9)0:00 (20/9)
19ΤΣΟΥΚΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ2,518:00 (20/9)0:00 (20/9)
20ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ518:00 (20/9)0:00 (20/9)
21ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ518:00 (20/9)0:00 (20/9)
22ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ118:00 (20/9)0:00 (20/9)
23ΦΕΙΔΑΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ618:00 (20/9)0:00 (20/9)
24ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ318:00 (20/9)0:00 (20/9)
25ΓΚΕΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ318:00 (20/9)0:00 (20/9)
26ΓΟΥΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ118:00 (20/9)0:00 (20/9)
27ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ100:00 (20/9)6:00 (21/9)
28ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ20:00 (20/9)6:00 (21/9)
29ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ30:00 (20/9)6:00 (21/9)
30ΣΙΜΟΜΩΚΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ3,50:00 (20/9)6:00 (21/9)
31ΤΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ50:00 (20/9)6:00 (21/9)
32 ΑΦΟΙ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ40:00 (20/9)6:00 (21/9)
33ΠΕΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ20:00 (20/9)6:00 (21/9)

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ66:0012:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΑΝΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ46:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΚΩΤΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1
2ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
3ΠΑΥΛΙΚΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1
4ΔΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0,5
5ΠΟΖΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
6ΜΑΥΡΙΔΟΥ - ΜΑΓΓΟΥ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ521:00 (19/9)7:00 (20/9)
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ37:00 (20/9)13:00 (20/9)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1013:00 (20/9)9:00 (21/9)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,59:00 (21/9)20:00 (21/9)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ320:00 (21/9)2:00 (22/9)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ72:00 (22/9)16:00 (22/9)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,516:00 (22/9)21:00 (22/9)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,521:00 (22/9)4:00 (23/9)
9ΤΣΙΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,54:00 (23/9)1:00 (25/9)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ26:0012:00
2ΚΥΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ312:0018:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3
2ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΛΜΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ36:0012:00
2ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ46:0012:00
3ΛΙΑΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ512:0018:00
4ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ312:0018:00
5ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ718:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗ66:0012:00
2ΒΑΔΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ36:0012:00
3ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ312:0018:00
4ΓΚΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ612:0018:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ3,48:00 (20/9)14:00 (20/9)
2ΠΕΪΟΥ ΕΛΕΝΗ314:00 (20/9)20:00 (20/9)
3ΜΠΡΟΥΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ520:00 (20/9)2:00 (21/9)
4ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ0,520:00 (20/9)2:00 (21/9)
5ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ52:00 (21/9)8:00 (21/9)

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2
2ΜΩΚΑΣ ΖΗΣΗΣ3
3ΜΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ7,5

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
2ΤΣΙΛΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00
3ΜΠΑΜΙΧΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ8,518:0012:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
2ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2
3ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ5,5
4ΚΑΡΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5,5
5ΠΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
6ΜΗΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
7ΖΗΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3,5