×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 18/09/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.86:0012:00
2ΓΙΔΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ512:0018:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΤΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ36:0012:00

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΕΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ56:0012:00
2ΛΙΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ512:0018:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ46:0012:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ7,58:0016:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΕΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ156:0018:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ518:0012:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΛΑΦΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ36:00 (18/9)9:00 (18/9)
2ΛΑΦΑΡΑΣ ΣΙΜΟΣ3,59:00 (18/9)13:00 (18/9)
3ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ213:00 (18/9)15:00 (18/9)
4ΒΑΔΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ1,515:00 (18/9)17:00 (18/9)
5ΤΟΥΦΑΣ ΔΗΜΟΣ317:00 (18/9)20:00 (18/9)
6ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ220:00 (18/9)22:00 (18/9)
7ΒΑΔΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ722:00 (18/9)5:00 (19/9)
ΠΑΛΑΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΠΕΪΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ46:00 (18/9)10:00 (18/9)
2ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ310:00 (18/9)15:00 (18/9)
3ΟΒΑΔΙΑΣ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ4,515:00 (18/9)20:00 (18/9)

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ812:0018:00
2ΛΟΚΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ918:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
2ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ4
3ΜΕΣΚΟΥ ΟΛΓΑ3

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΡΟΜΜΥΔΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1617:00 (17/9)17:00 (18/9)

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ2
1ΒΑΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
ΒΑΝΑ 3
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 4
ΟΥΔΕΙΣ
ΔΙΩΡΥΓΑ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1,56:0012:00
2ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ312:0018:00
3ΣΑΚΑΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)618:0012:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΙΓΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ512:0018:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΙΚΟΛΑΕΒ ΟΛΕΓΚ2
2ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2,5
3ΜΠΕΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ3
4ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1,5
5ΠΙΤΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,5
6ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
7ΛΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ56:0012:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
2ΙΤΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ3
3ΙΤΣΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ1
4ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2
5ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:0012:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
2ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
3ΡΟΥΚΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
4ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1,5
5ΜΟΥΤΣΙΚΑΠΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ419:00 (17/9)3:00 (18/9)
2ΔΑΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ33:00 (18/9)9:00 (18/9)
3ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ59:00 (18/9)19:00 (18/9)
4ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ219:00 (18/9)23:00 (18/9)
5ΑΦΟΙ ΓΡΙΒΑ623:00 (18/9)11:00 (19/9)
6ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ211:00 (19/9)15:00 (19/9)
7ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ315:00 (19/9)21:00 (19/9)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ46:0012:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
2ΤΣΙΤΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.46:0012:00
2ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ86:0012:00
3ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36:0012:00
4ΓΙΟΥΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δ.36:0012:00
5ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,512:0018:00
6ΡΩΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)312:0018:00
7ΜΛΙΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)312:0018:00
8ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)318:0012:00
9ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ518:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ16:0012:00
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ412:0018:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ126:0018:00

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΡΟΥΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ208:00 (18/9)14:00 (18/9)
2ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑ ΣΟΦΙΑ614:00 (18/9)20:00 (18/9)
3ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ1,514:00 (18/9)20:00 (18/9)
4ΚΥΡΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ820:00 (18/9)2:00 (19/9)
5ΟΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ4,720:00 (18/9)2:00 (19/9)
6ΜΗΤΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ1,520:00 (18/9)2:00 (19/9)
7ΤΣΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,52:00 (19/9)8:00 (19/9)
8ΠΕΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ42:00 (19/9)8:00 (19/9)

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΤΚΑ ΜΑΡΙΑ9

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ76:0012:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ9
2ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
3ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ