×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 04/07/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ46:0012:00
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
3ΣΟΥΧΡΑ ΕΛΕΝΗ412:0018:00
4ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ218:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
ΠΛΟΤΣΑ

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ46:0012:00
2ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ3,512:0018:00
3ΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ412:0018:00
4ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ718:0012:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΟΥΡΛΑΜΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ26:0012:00
2ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2,512:0018:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ46:0012:00
2ΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ36:0012:00
3ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ412:0018:00
4ΖΙΩΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ312:0018:00
5ΖΛΑΤΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ518:0012:00
6ΑΝΤΙΦΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ318:0012:00
7ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΗΣ518:0012:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ906:00 (4/7)0:00 (4/7)
2ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ918:00 (4/7)0:00 (4/7)
3ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ40:00 (4/7)06:00 (5/7)

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΒΑΝΑ 2

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ98:0017:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ512:0018:00
2ΝΤΙΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ818:000:00
3ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ418:000:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ156:0018:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΤΟΥΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1,56:00 (4/7)8:00 (4/7)
2ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ28:00 (4/7)10:00 (4/7)
3ΤΟΥΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ410:00 (4/7)14:00 (4/7)
4ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ614:00 (4/7)20:00 (4/7)
5ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ7,520:00 (4/7)4:00 (5/7)
ΠΑΛΑΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΜΗΧΑΝΗ
1ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ77:00 (4/7)16:00 (4/7)
2ΣΟΥΡΛΑΜΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2216:00 (4/7)7:00 (5/7)

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ96:00 (4/7)12:00 (4/7)
2ΤΕΜΜΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ812:00 (4/7)18:00 (4/7)
3ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ80:00 (4/7)6:00 (5/7)

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΨΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1,506:00 (4/7)12:00 (4/7)
2ΣΙΔΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ306:00 (4/7)12:00 (4/7)
3ΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,512:00 (4/7)18:00 (4/7)
4ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1412:00 (4/7)18:00 (4/7)
5ΤΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ518:00 (4/7)0:00 (4/7)
6ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ1518:00 (4/7)06:00 (5/7)

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΝΗ703:00 (4/7)14:00 (4/7)
2ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ814:00 (4/7)02:00 (5/7)
ΜΗΧΑΝΗ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 2
1ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ218:0012:00
ΒΑΝΑ 3
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 4
1ΤΑΜΠΑΚΙΑΡΗ ΟΛΓΑ226:0012:00
ΔΙΩΡΥΓΑ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ86:0012:00
2ΣΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ46:0012:00
3ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ4,56:0012:00
4ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ212:0018:00
5ΓΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.612:0018:00
6ΠΑΠΑΛΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ112:0018:00
7ΡΩΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ212:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΡΥΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ912:0018:00
2ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1012:0018:00
3ΓΑΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ0,7518:0024:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΝΙΚΟΛΑΕΒ ΟΛΕΓΚ2
2ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2,5
3ΜΠΕΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ3
4ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1,5
5ΠΙΤΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,5
6ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
7ΛΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ812:0018:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
2ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ16:0012:00
3ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ16:0012:00
4ΤΣΙΚΙΤΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ212:0018:00
5ΓΡΕΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ212:0018:00
6ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ218:0012:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ66:0012:00
2ΚΑΣΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ46:0012:00
2ΣΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:0018:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,5
3ΜΠΑΚΑΛΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ5
4ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
5ΝΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΡΑΚΕΑ ΜΑΡΙΑ817:00 (3/7)09:00 (4/7)
2ΒΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ709:00 (4/7)23:00 (4/7))
3ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ823:00 (4/7))15:00 (5/7)
4ΣΙΑΠΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ415:00 (5/7)23:00 (5/7)
5ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ7,523:00 (5/7)14:00 (6/7)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ15

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1,56:0012:00
2ΓΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι.1,512:0018:00
3ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,512:0018:00
4ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΑΜΠΕΛΙ)312:0018:00
5ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ312:0018:00
6ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ112:0018:00
7ΠΑΤΣΙΑΤΖΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΑΜΠΕΛΙ)318:0012:00
8ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΜΠΕΛΙ)318:0012:00
9ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΑΜΠΕΛΙ)318:0012:00
10ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΜΠΕΛΙ)318:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,56:00 (4/7)12:00 (4/7)
2ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ36:00 (4/7)12:00 (4/7)
3ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ66:00 (4/7)12:00 (4/7)
4ΖΛΑΤΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ512:00 (4/7)18:00 (4/7)
5ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ612:00 (4/7)18:00 (4/7)
6ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ612:00 (4/7)18:00 (4/7)
7ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ618:00 (4/7)0:00 (4/7)
8ΤΕΡΙΚΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ418:00 (4/7)0:00 (4/7)
9ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΣΤΕΓΙΟΣ80:00 (4/7)06:00 (5/7)

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΚΕΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ2,26:0012:00
2ΑΦΟΙ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ1012:0012:00
3ΔΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ212:0012:00

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΑΦΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ10
2ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5
3ΠΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
4ΤΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ14
5ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ11
6ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΖΗΣΗΣ8,5
7ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ3
8ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4
9ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ3,5
10ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
11ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ9

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΤΙΦΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ5,508:00 (4/7)14:00 (4/7)
2ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4,508:00 (4/7)14:00 (4/7)
3ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΜΑΡΑ5,514:00 (4/7)20:00 (4/7)
4ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,814:00 (4/7)20:00 (4/7)
5ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ520:00 (4/7)02:00 (5/7)
6ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ6,520:00 (4/7)02:00 (5/7)
7ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ502:00 (5/7)08:00 (5/7)
8ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ502:00 (5/7)08:00 (5/7)

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΤΣΗ ΦΑΝΗ1,5
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
3ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ116:0012:00
2ΕΥΘΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ912:0018:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ4,5
2ΚΑΖΕΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ4

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΥΨΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ6
2ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ5
3ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ9,4
4ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ418:0012:00
2ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ218:0012:00
ΡΟΗ
1ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2
2ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
3ΚΑΡΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5,5
4ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ5,5
5ΖΗΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3,5
6ΜΗΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
7ΜΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
8ΠΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2