×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 30/06/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΡΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ86:0012:00
2ΜΑΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ36:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
ΟΥΔΕΙΣ
ΠΛΟΤΣΑ
1ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1901:00 (30/6)15:00 (30/6)
2ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ815:00 (30/6)20:00 (30/6)
3ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1520:00 (30/6)08:00 (1/7)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ86:0012:00
2ΜΗΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ712:0018:00
3ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ818:0012:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ812:00 (29/6)18:00 (29/6)
2ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ518:00 (29/6)23:00 (29/6)
3ΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1423:00 (29/6)06:00 (30/6)
4ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ4,506:00 (30/6)12:00 (30/6)
5ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ406:00 (30/6)12:00 (30/6)
6ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ812:00 (30/6)18:00 (30/6)
7ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ512:00 (30/6)18:00 (30/6)
8ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6,518:00 (30/6)23:00 (30/6)
9ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ218:00 (30/6)23:00 (30/6)

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ226:0012:00
2ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ56:0012:00

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ96:0018:00

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ36:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1120:00 (29/6)07:00 (30/6)
2ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6,50:00 (29/6)07:00 (30/6)
3ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ507:00 (30/6)13:00 (30/6)
4ΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ407:00 (30/6)15:00 (30/6)

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ46:0012:00
2ΑΧΛΙΩΠΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ36:0012:00
3ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ46:0012:00
4ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
5ΑΦΟΙ ΜΟΛΥΒΑ312:0018:00
6ΓΚΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ512:0018:00
7ΚΑΔΡΕΒΗ ΕΛΕΝΗ418:0012:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ3506:00 (30/6)06:00 (1/7)
2ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ412:00 (30/6)18:00 (30/6)
3ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΣΤΕΛΛΑ212:00 (30/6)18:00 (30/6)
4ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ818:00 (30/6)0:00 (30/6)

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΤΡΑΪΟΣ ΤΟΥΛΗΣ506:00 (30/6)11:00 (30/6)
2ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ9,511:00 (30/6)19:00 (30/6)
3ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1619:00 (30/6)08:00 (1/7)
ΒΑΝΑ 2
1ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ805:00 (30/6)12:00 (30/6)
2ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ612:00 (30/6)17:00 (30/6)
3ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ617:00 (30/6)22:00 (30/6)
4ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ822:00 (30/6)05:00 (1/7)

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2,605:00 (30/6)10:00 (30/6)
2ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ305:00 (30/6)10:00 (30/6)
3ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ710:00 (30/6)16:00 (30/6)
4ΘΕΟΔΟΣΙΑΣΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ716:00 (30/6)22:00 (30/6)
5ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ1322:00 (30/6)10:00 (1/7)

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΜΠΕΛΙ)606:00 (30/6)06:00 (1/7)

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ66:0018:00
2ΤΑΜΠΑΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ818:000:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ96:00 (30/6)15:00 (30/6)
2ΤΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ415:00 (30/6)19:00 (30/6)
3ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ119:00 (30/6)20:00 (30/6)
4ΒΑΔΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ220:00 (30/6)22:00 (30/6)
5ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ1,522:00 (30/6)0:00 (30/6)
6ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ20:00 (30/6)2:00 (1/7)
7ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ22:00 (1/7)4:00 (1/7)
8ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ14:00 (1/7)5:00 (1/7)
ΠΑΛΑΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:00 (30/6)10:00 (30/6)
2ΤΣΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ1,810:00 (30/6)12:00 (30/6)
3ΛΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,812:00 (30/6)14:00 (30/6)
4ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ414:00 (30/6)18:00 (30/6)
5ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ5,518:00 (30/6)0:00 (30/6)

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ6,506:00 (30/6)12:00 (30/6)
2ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ812:00 (30/6)18:00 (30/6)
3ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1318:00 (30/6)0:00 (30/6)
4ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,50:00 (30/6)06:00 (1/7)

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΩΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ4,5
2ΣΙΩΠΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ6,5
3ΣΙΩΠΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ6

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
2ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ26:0012:00
3ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ86:0012:00
4ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ312:0018:00
5ΖΙΟΥΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ512:0018:00
6ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ518:0012:00
7ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ918:0012:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΣΟΦΙΑ4,514:00 (30/6)21:00 (30/6)
ΜΗΧΑΝΗ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΠΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ312:0018:00
ΒΑΝΑ 2
1ΠΕΪΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ56:0012:00
2ΒΑΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:0012:00
ΒΑΝΑ 3
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 4
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ212:0018:00
ΔΙΩΡΥΓΑ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ2805:00 (30/6)06:00 (1/7)

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.1.56:0012:00
2ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ26:0012:00
3ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ26:0012:00
4ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ26:0012:00
5ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ36:0012:00
6ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ56:0012:00
7ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ2+112:0018:00
8ΣΑΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ412:0018:00
9ΜΑΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ0.512:0018:00
10ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ312:0018:00
11ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ312:0018:00
12ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ6.518:0012:00
13ΤΕΜΕΝΟΥΓΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ318:0012:00
14ΜΠΟΥΤΖΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ318:0012:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ56:0012:00
2ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ512:0018:00
3ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ518:0012:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΑΦΟΙ ΓΚΑΡΝΕΤΑ 2,56:00 (30/6)12:00 (30/6)
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,56:00 (30/6)12:00 (30/6)
3ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2,56:00 (30/6)12:00 (30/6)
4ΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:00 (30/6)12:00 (30/6)
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26:00 (30/6)12:00 (30/6)
6ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:00 (30/6)12:00 (30/6)
7ΣΠΑΡΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ36:00 (30/6)12:00 (30/6)
8ΑΦΟΙ ΠΡΟΥΣΑΛΗ26:00 (30/6)12:00 (30/6)
9ΖΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ26:00 (30/6)12:00 (30/6)
10ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ412:00 (30/6)18:00 (30/6)
11ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ512:00 (30/6)18:00 (30/6)
12ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ512:00 (30/6)18:00 (30/6)
13ΜΩΚΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ412:00 (30/6)18:00 (30/6)
14ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ812:00 (30/6)18:00 (30/6)
15ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,512:00 (30/6)18:00 (30/6)
16ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ412:00 (30/6)18:00 (30/6)
17ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ612:00 (30/6)18:00 (30/6)
18ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:00 (30/6)0:00 (30/6)
19ΤΣΟΥΚΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ2,518:00 (30/6)0:00 (30/6)
20ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ518:00 (30/6)0:00 (30/6)
21ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ518:00 (30/6)0:00 (30/6)
22ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ118:00 (30/6)0:00 (30/6)
23ΦΕΙΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ618:00 (30/6)0:00 (30/6)
24ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ318:00 (30/6)0:00 (30/6)
25ΓΚΕΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ318:00 (30/6)0:00 (30/6)
26ΓΟΥΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ118:00 (30/6)0:00 (30/6)
27ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ100:00 (30/6)6:00 (1/7)
28ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ20:00 (30/6)6:00 (1/7)
29ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ30:00 (30/6)6:00 (1/7)
30ΣΙΜΟΜΩΚΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ3,50:00 (30/6)6:00 (1/7)
31ΤΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ50:00 (30/6)6:00 (1/7)
32ΑΦΟΙ ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ40:00 (30/6)6:00 (1/7)
33ΠΕΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ20:00 (30/6)6:00 (1/7)

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΟΥΡΑΦΕΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1206:00 (30/6)0:00 (30/6)
2ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΦΑΝΗ1012:00 (30/6)18:00 (30/6)
3ΜΠΙΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ1018:00 (30/6)0:00 (30/6)

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ36:0012:00
2ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ16:0012:00
3ΤΟΥΡΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ36:0012:00
4ΣΑΡΑΦΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ56:0012:00
5ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1,512:0018:00
6ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1,512:0018:00
7ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ112:0018:00
8ΚΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ218:0012:00
9ΒΑΪΚΟΥ ΕΛΕΝΗ318:0012:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΚΑΔΙΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ66:0012:00
2ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ612:0018:00
3ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1012:0018:00
4ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ718:0012:00
5ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ918:0012:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ16:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
2ΧΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
3ΔΗΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
4ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΖΗΣΗΣ1
5ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
6ΚΑΡΚΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ8
7ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ2
8ΜΕΣΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ1

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,516:00 (29/6)03:00 (30/6)
2ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ303:00 (30/6)09:00 (30/6)
3ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ709:00 (30/6)23:00 (30/6)
4ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,523:00 (30/6)04:00 (1/7)
5ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,504:00 (1/7)11:00 (1/7)
6ΤΣΙΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,511:00 (1/7)09:00 (3/7)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΕΝΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ26:0012:00
2ΚΥΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ812:0018:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΟΥΤΣΙΚΑΠΑ ΜΑΡΙΑ4
2ΡΑΦΑΗΛ ΠΕΤΡΟΣ6
3ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ7,5

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΑΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ26:0012:00
2ΣΑΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ4.56:0012:00
3ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ.36:0012:00
4ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ.36:0012:00
5ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ36:0012:00
6ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ.212:0018:00
7ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ.3+112:0018:00
8ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ312:0018:00
9ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ312:0018:00
10ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ112:0018:00
11ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ312:0018:00
12ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ212:0018:00
13ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ.318:0012:00
14ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ618:0012:00
15ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2.518:0012:00
16ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΘΩΜΑΣ418:0012:00
17ΓΙΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)318:0012:00
18ΓΙΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)318:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4,56:0012:00
2ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗ36:0012:00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
4ΛΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ312:0018:00
5ΓΚΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ612:0018:00
6ΓΚΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ618:0012:00
7ΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ618:0012:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ106:0018:00

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ808:00 (30/6)14:00 (30/6)
2ΠΕΪΟΥ ΑΘΗΝΑ908:00 (30/6)14:00 (30/6)
3ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ714:00 (30/6)20:00 (30/6)
4ΨΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ914:00 (30/6)20:00 (30/6)
5ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ820:00 (30/6)02:00 (1/7)
6ΚΟΤΣΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ620:00 (30/6)02:00 (1/7)
7ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ802:00 (1/7)08:00 (1/7)
8ΚΟΤΣΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ602:00 (1/7)08:00 (1/7)

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
2ΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ9
3ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ1
4ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ36:0012:00
2ΓΚΑΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00
3ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:0012:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΤΕΒΑΙΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ912:0018:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ12
2ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΕΚΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ5
2ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
3ΣΑΓΡΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ5
4ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΣΑΡΑΦΗ ΜΑΡΙΑ26:0012:00
2ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ16:0012:00
3ΑΦΟΙ ΜΗΚΑ112:0018:00
4ΛΙΛΙΑΜΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ212:0018:00
5ΛΑΠΑΒΙΤΣΑ ΑΝΘΟΥΛΑ2,518:0012:00