×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 29/06/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΥΓΩΝΗ ΑΛΕΞΙΑ46:0012:00
2ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ26:0012:00
3ΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ86:0012:00
4ΖΙΑΝΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ7,512:0018:00
5ΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ812:0018:00
6ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ512:0018:00
7ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2,518:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΜΩΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1512:00 (29/6)01:00 (30/6)
ΠΛΟΤΣΑ
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ206:00 (29/6)11:00 (29/6)
2ΔΟΥΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ211:00 (29/6)16:00 (29/6)
3ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ416:00 (28/6)20:00 (28/6)
4ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΣ220:00 (29/6)01:00 (30/6)
5ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ401:00 (30/6)06:00 (30/6)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΪΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ518:0024:00
2ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ218:0024:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1.56:00 (29/6)12:00 (29/6)
2ΤΖΙΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ66:00 (29/6)12:00 (29/6)
3ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΦΟΙ1118:00 (29/6)6:00 (30/6)

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΡΜΠΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ56:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ312:0018:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ126:0018:00
2ΜΠΕΣΛΙΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ412:0018:00
3ΤΣΙΟΥΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ418:0024:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΚΑΚΑΛΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ704:00 (29/6)10:00 (29/6)
2ΚΑΚΑΛΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ410:00 (29/6)15:00 (29/6)
3ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ815:00 (29/6)22:00 (29/6)
4ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ822:00 (29/6)05:00 (30/6)
ΒΑΝΑ 2
1ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ919:00 (29/6)03:00 (30/6)

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΡΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ405:00 (29/6)10:00 (29/6)
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ305:00 (29/6)10:00 (29/6)
3ΒΑΪΝΑΛΗ ΣΗΒ410:00 (29/6)15:00 (29/6)
4ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ310:00 (29/6)15:00 (29/6)
5ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ315:00 (29/6)20:00 (29/6)
6ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ315:00 (29/6)20:00 (29/6)
7ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ920:00 (29/6)4:00 (30/6)

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ66:0012:00
2ΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ912:0022:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ26:0012:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ7.56:0018:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ106:00 (29/6)16:00 (29/6)
2ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ516:00 (29/6)21:00 (29/6)
ΠΑΛΑΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΔΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ56:00 (29/6)11:00 (29/6)
2ΠΕΙΟΣ ΝΙΚΟΣ111:00 (29/6)12:00 (29/6)
3ΜΕΛΙΓΟΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1.512:00 (29/6)14:00 (29/6)
4ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0.514:00 (29/6)15:00 (29/6)
5ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΜΕΡΚΟΣ815:00 (29/6)23:00 (29/6)

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ16:00 (29/6)12:00 (29/6)
2ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜ512:00 (29/6)18:00 (29/6)
3ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1018:00 (29/6)0:00 (29/6)
4ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ30:00 (29/6)6:00 (30/6)

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ15

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ86:0018:00
2ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ166:0018:00
3ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3.118:0024:00
4ΤΑΜΠΑΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ818:0024:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΑΛΗ ΣΟΦΙΑ1614:00 (29/6)14:00 (30/6)
ΜΗΧΑΝΗ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΒΑΝΑ 2
1ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ36:0012:00
ΒΑΝΑ 3
1ΔΟΒΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ136:0018:00
ΒΑΝΑ 4
1ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ126:0018:00
2ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ36:0012:00
ΔΙΩΡΥΓΑ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΝΤΙΝΟΣ310:00 (29/6)15:00 (29/6)
2ΤΡΑΪΟΣ ΚΩΝΣΤΝΤΙΝΟΣ815:00 (29/6)22:00 (29/6)
3ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ822:00 (29/6)05:00 (30/6)

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΑΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ76:0012:00
2ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ36:0012:00
3ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ ΘΕΟΔΟΡΑ16:0012:00
4ΚΙΑΦΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ16:0012:00
5ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ412:0018:00
6ΣΙΑΝΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0012:00
7ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ312:0018:00
8ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1012:0018:00
9ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΔ1018:0024:00
10ΜΕΛΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0024:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΡΥΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ918:0024:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΟΥΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2.5
2ΤΟΥΦΑΣ ΝΙΚΟΣ3
3ΧΑΤΖΗΣΛΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1.5
4ΜΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5
5ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3.5

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ26:0012:00
2ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ56:0018:00
3ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΦΑΝΗΣ318:0024:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΓΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ26:0012:00
2ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ26:0012:00
3ΠΡΙΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2.56:0012:00
4ΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ312:0018:00
5ΙΩΣΙΦΗΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ2.512:0018:00
6ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ318:0012:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΑΡΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ56:0012:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ36:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ4
2ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3.5
3ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
4ΜΕΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2.5
5ΠΑΛΑΝΤΖΙΔΗΣ 0.5
6ΓΙΟΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1.5
7ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΡΙΣΚΑ1.5
8ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ4

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1020:00 (28/6)16:00 (29/6)
2ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,516:00 (29/6)03:00 (30/6)
3ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ303:00 (30/6)09:00 (30/6)
4ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ709:00 (30/6)23:00 (30/6)
5ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,523:00 (30/6)04:00 (1/7)
6ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,504:00 (1/7)11:00 (1/7)
7ΤΣΙΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,511:00 (1/7)09:00 (3/7)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ8
2ΤΖΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ10

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΡΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ46:0012:00
2ΣΑΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ512:0018:00
3ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1,512:0018:00
4ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ212:0018:00
5ΓΩΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ518:0012:00
6ΜΑΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ818:0012:00
7ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ318:0012:00
8ΓΙΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι.1,518:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΛΑΧΟΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ46:0012:00
2ΣΙΠΙΤΑΝΟΣ ΑΡΗΣ312:0018:00
3ΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ412:0018:00
4ΤΣΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ418:0024:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΙΚΟΛΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4.76:0012:00

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ15

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ7.56:0012:00
2ΣΟΥΠΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ36:0012:00
3ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ1.56:0012:00
4ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1.56:0012:00
5ΠΕΡΙΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΗΚΗ36:0012:00
6ΓΚΙΤΚΟΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ312:0018:00
7ΓΑΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ2.512:0018:00
8ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ312:0018:00
9ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ212:0018:00
10ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ618:0024:00
11ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1.518:0024:00
12ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ818:0024:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ418:0012:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΠΕΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ13

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ9
2ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
3ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΚΑΡΑΜΙΧΟΥ ΑΦΟΙ7.56:0012:00
2ΜΙΚΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ1.56:0012:00
3ΜΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1.512:0018:00
4ΦΕΛΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ2.512:0018:00
5ΤΣΑΡΝΟΥΧΑ ΑΜΘΟΥΛΑ118:0012:00