×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 28/06/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΥΓΩΝΗ ΑΛΕΞΙΑ46:0012:00
2ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ26:0012:00
3ΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ86:0012:00
4ΖΙΑΝΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ7,512:0018:00
5ΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ812:0018:00
6ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ512:0018:00
7ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2,518:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΡΕΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ9,509:00 (28/6)18:00 (28/6)
2ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2018:00 (28/6)12:00 (29/6)
ΠΛΟΤΣΑ
1ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ305:00 (28/6)10:00 (28/6)
2ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ210:00 (28/5)15:00 (28/6)
3ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ215:00 (28/6)20:00 (28/6)
4ΠΑΡΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ320:00 (28/6)01:00 (29/6)
5ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ401:00 (29/6)06:00 (29/6)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6,56:0012:00
2ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ612:0018:00
3ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ618:0012:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ56:0012:00
2ΤΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ12:0018:00

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ140:00 (27/6)06:00 (28/6)
2ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ4,506:00 (28/6)12:00 (28/6)
3ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ406:00 (28/6)12:00 (28/6)
4ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ812:00 (28/6)18:00 (28/6)
5ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ512:00 (28/6)18:00 (28/6)
6ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6,518:00 (28/6)23:00 (28/6)
7ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ218:00 (28/6)23:00 (28/6)

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ1206:00 (28/6)18:00 (28/6)
2ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1218:00 (28/6)06:00 (29/6)

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36:0012:00
2ΤΖΙΟΥΚΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ36:0012:00
3ΦΙΛΩΤΑΣ ΜΑΡΑΣ112:0018:00
4ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ312:0018:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1106:00 (28/6)11:00 (28/6)
2ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ6,506:00 (28/6)12:00 (28/6)
3ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ506:00 (28/6)12:00 (28/6)
4ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ6,211:00 (28/6)18:00 (28/6)
5ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ21,512:00 (28/6)06:00 (29/6)
6ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ718:00 (28/6)0:00 (28/6)
7ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ90:00 (28/6)06:00 (29/6)

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΩΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ46:00 (28/6)12:00 (28/6)
2ΠΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ36:00 (28/6)12:00 (28/6)
3ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:00 (28/6)12:00 (28/6)
4ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ46:00 (28/6)12:00 (28/6)
5ΖΩΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ412:00 (28/6)18:00 (28/6)
6ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ312:00 (28/6)18:00 (28/6)
7ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ512:00 (28/6)18:00 (28/6)
8ΑΝΤΙΦΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ318:00 (28/6)0:00 (28/6)
9ΡΕΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ618:00 (28/6)0:00 (28/6)
10ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ318:00 (28/6)0:00 (28/6)

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ46:0012:00
2ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ86:0018:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ704:00 (28/6)10:00 (28/6)
2ΦΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ410:00 (28/6)15:00 (28/6)
3ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ515:00 (28/6)20:00 (28/6)
4ΚΑΚΑΛΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ920:00 (28/6)04:00 (29/6)
ΒΑΝΑ 2
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ807:00 (28/6)14:00 (28/6)
2ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ514:00 (28/6)20:00 (28/6)
3ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ214:00 (28/6)20:00 (28/6)
4ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2420:00 (28/6)17:00 (29/6)

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΡΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,611:00 (28/6)16:00 (28/6)
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ711:00 (28/6)16:00 (28/6)
3ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ316:00 (28/6)21:00 (28/6)
4ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ416:00 (28/6)21:00 (28/6)
5ΠΑΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ921:00 (28/6)05:00 (29/6)

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ806:00 (28/6)14:00 (28/6)
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ814:00 (28/6)0:00 (28/6)

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1506:00 (28/6)18:00 (28/6)
2ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1518:00 (28/6)06:00 (29/6)

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΛΑΦΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ36:00 (28/6)9:00 (28/6)
2ΛΑΦΑΡΑΣ ΣΙΜΟΣ3,59:00 (28/6)13:00 (28/6)
3ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ213:00 (28/6)15:00 (28/6)
4ΒΑΔΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ1,515:00 (28/6)17:00 (28/6)
5ΤΟΥΦΑΣ ΔΗΜΟΣ317:00 (28/6)20:00 (28/6)
6ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ220:00 (28/6)22:00 (28/6)
7ΒΑΔΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ722:00 (28/6)5:00 (29/6)
ΠΑΛΑΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΠΕΪΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ46:00 (28/6)10:00 (28/6)
2ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ310:00 (28/6)15:00 (28/6)
3ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ0,515:00 (28/6)16:00 (28/6)
4ΟΒΑΔΙΑΣ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ4,516:00 (28/6)21:00 (28/6)

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ86:00 (28/6)12:00 (28/6)
2ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ812:00 (28/6)18:00 (28/6)
3ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,518:00 (28/6)0:00 (28/6)
4ΑΦΟΙ ΓΚΑΡΝΕΤΑ80:00 (28/6)6:00 (29/6)

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
2ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ4
3ΜΕΣΚΟΥ ΟΛΓΑ3

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΑΜΠΑΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ66:0012:00
2ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ66:0012:00
3ΖΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ46:0012:00
4ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36:0012:00
5ΤΑΜΠΑΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4,512:0018:00
6ΣΑΛΟΝΙΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ812:0012:00
7ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ1218:0012:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΙΑΜΠΑΚΑ ΕΛΕΝΗ412:00 (28/6)18:00 (28/6)
2ΖΙΑΜΠΑΚΑ ΖΩΗ418:00 (28/6)0:00 (28/6)
3ΠΗΔΑΣΗ ΜΑΡΙΑ40:00 (28/6)06:00 (29/6)
4ΤΣΙΠΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ106:00 (29/6)08:00 (29/6)
5ΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ408:00 (29/6)14:00 (29/6)
ΜΗΧΑΝΗ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ56:0012:00
ΒΑΝΑ 2
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 3
1ΑΦΟΙ ΜΠΙΤΕΡΝΑ518:0012:00
ΒΑΝΑ 4
1ΜΠΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66:0012:00
2ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ412:0018:00
ΔΙΩΡΥΓΑ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1206:00 (28/6)14:00 (28/6)
2ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ15,514:00 (28/6)03:00 (29/6)
3ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ803:00 (29/6)10:00 (29/6)

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ76:0012:00
2ΣΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Θ.26:0012:00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ106:0012:00
4ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ56:0012:00
5ΤΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ36:0012:00
6ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ36:0012:00
7ΛΙΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ112:0018:00
8ΤΖΗΜΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ212:0018:00
9ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ212:0018:00
10ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1012:0018:00
11ΓΩΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1118:0012:00
12ΜΛΙΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ318:0012:00
13ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ Θ.318:0012:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ26:00 (28/6)12:00 (28/6)
2ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ612:00 (28/6)18:00 (28/6)
3ΠΑΠΑΠΕΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ218:00 (28/6)0:00 (28/6)
4ΠΑΤΣΙΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ40:00 (28/6)6:00 (29/6)

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ6
2ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ8
3ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ8
4ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ2,5
5ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ7
6ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ126:0018:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΙΤΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ3
2ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
3ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2
4ΙΤΣΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ1
5ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΤΟΜΤΣΗ ΦΑΝΗ96:0012:00
2ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ16:0012:00
3ΣΙΩΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ16:0012:00
4ΒΟΣΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ112:0018:00
5ΚΑΡΥΔΑ ΜΑΡΙΑ1,512:0018:00
6ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,518:0012:00
7ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΚΡΑΤΗΣ118:0012:00
8ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ318:0012:00
9ΜΠΑΚΑΛΙΟΥ ΦΑΝΗ218:0012:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ36:0012:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ56:0012:00
2ΜΑΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ312:0018:00
3ΚΥΡΑΝΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ418:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΩΤΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1
2ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
3ΠΑΥΛΙΚΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1
4ΔΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0,5
5ΠΟΖΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
6ΜΑΥΡΙΔΟΥ - ΜΑΓΓΟΥ2
7ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1,5

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ504:00 (28/6)14:00 (28/6)
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ314:00 (28/6)20:00 (28/6)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1020:00 (28/6)16:00 (29/6)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,516:00 (29/6)03:00 (30/6)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ303:00 (30/6)09:00 (30/6)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ709:00 (30/6)23:00 (30/6)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,523:00 (30/6)04:00 (1/7)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,504:00 (1/7)11:00 (1/7)
9ΤΣΙΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,511:00 (1/7)09:00 (3/7)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ56:0012:00
2ΠΑΤΣΙΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ418:0024:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ7
2ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ7,5

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΡΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ46:0012:00
2ΣΑΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ512:0018:00
3ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1,512:0018:00
4ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ212:0018:00
5ΓΩΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ518:0012:00
6ΜΑΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ818:0012:00
7ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ318:0012:00
8ΓΙΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ι.1,518:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ46:00 (28/6)12:00 (28/6)
2ΑΦΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗ66:00 (28/6)12:00 (28/6)
3ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ46:00 (28/6)12:00 (28/6)
4ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ412:00 (28/6)18:00 (28/6)
5ΑΦΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗ612:00 (28/6)18:00 (28/6)
6ΚΟΥΚΟΥΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ212:00 (28/6)18:00 (28/6)
7ΤΟΜΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1,518:00 (28/6)0:00 (28/6)
8ΑΦΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗ618:00 (28/6)0:00 (28/6)

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ126:0018:00

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
2ΝΟΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ4,6
3ΝΟΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ4
4ΝΟΪΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ4
5ΤΣΑΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ3

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΡΥΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ36:0012:00
2ΓΚΟΥΝΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ412:0018:00
3ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.5,512:0018:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1,518:0012:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ15
2ΠΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ8
3ΣΑΛΟΝΙΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ10

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5
2ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΖΗΣΗΣ3
3ΝΟΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ4
4ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΘΩΜΑΣ3
5ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3,56:0012:00
2ΜΠΙΣΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ46:0012:00
3ΜΗΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ212:0018:00
4ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ218:0012:00