×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 27/06/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΟΥΧΡΑ ΕΛΕΝΗ46:0012:00
2ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ212:0018:00
3ΣΙΑΝΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ212:0018:00
4ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ718:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ809:00 (27/6)16:00 (27/6)
2ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1216:00 (27/6)02:00 (28/6)
3ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ802:00 (28/6)09:00 (28/6)
ΠΛΟΤΣΑ
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ307:00 (27/6)12:00 (27/6)
2ΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ312:00 (27/6)17:00 (27/6)
3ΡΕΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ217:00 (27/6)22:00 (27/6)
4ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ322:00 (27/6)03:00 (28/6)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ406:00 (27/6)12:00 (27/6)
2ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ1012:00 (27/6)0:00 (27/6)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ56:0012:00

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΕΛΙΓΔΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ314:00 (27/6)20:00 (27/6)
2ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ814:00 (27/6)20:00 (27/6)

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ805:00 (27/6)11:00 (27/6)
2ΡΟΥΚΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ511:00 (27/6)14:00 (27/6)
3ΣΙΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ514:00 (27/6)18:00 (27/6)
4ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ318:00 (27/6)21:00 (27/6)
5ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ2,521:00 (27/6)0:00 (27/6)
6ΘΕΡΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ60:00 (27/6)06:00 (28/6)
7ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,50:00 (27/6)06:00 (28/6)

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΛΑΒΗ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0012:00
2ΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ512:0018:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ606:00 (27/6)12:00 (27/6)
2ΡΑΜΑ ΛΟΥΤΦΙ1406:00 (27/6)14:00 (27/6)
3ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ806:00 (27/6)18:00 (27/6)
4ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ612:00 (27/6)20:00 (27/6)
5ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ514:00 (27/6)20:00 (27/6)
6ΕΥΘΥΒΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ618:00 (27/6)0:00 (27/6)
7ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ720:00 (27/6)06:00 (28/6)

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ66:00 (27/6)12:00 (27/6)
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ1,56:00 (27/6)12:00 (27/6)
3ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ46:00 (27/6)12:00 (27/6)
4ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ612:00 (27/6)18:00 (27/6)
5ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ412:00 (27/6)18:00 (27/6)
6ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ618:00 (27/6)0:00 (27/6)
7ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ418:00 (27/6)0:00 (27/6)
8ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ618:00 (27/6)0:00 (27/6)
9ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ60:00 (27/6)6:00 (28/6)
10ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ50:00 (27/6)6:00 (28/6)

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ126:0018:00
2ΑΛΑΦΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ76:0018:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΤΡΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ405:00 (27/6)10:00 (27/6)
2ΚΟΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ410:00 (27/6)15:00 (27/6)
3ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,615:00 (27/6)20:00 (27/6)
4ΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ920:00 (27/6)04:00 (28/6)
ΒΑΝΑ 2
1ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ809:00 (27/6)16:00 (27/6)
2ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ716:00 (27/6)22:00 (27/6)
3ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1022:00 (27/6)07:00 (28/6)

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ306:00 (27/6)11:00 (27/6)
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ406:00 (27/6)11:00 (27/6)
3ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΒΟΥΛΑ711:00 (27/6)16:00 (27/6)
4ΠΑΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ5,516:00 (27/6)21:00 (27/6)
5ΜΙΣΙΡΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1621:00 (27/6)11:00 (28/6)

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΔΡΙΜΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ7,506:00 (27/6)14:00 (27/6)
2ΧΟΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1014:00 (27/6)0:00 (27/6)

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ706:00 (27/6)12:00 (27/6)
2ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ412:00 (27/6)18:00 (27/6)

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ146:0022:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΜΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ26:008:00
2ΜΑΛΟΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ28:0010:00
3ΤΑΤΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ510:0015:00
4ΔΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ215:0017:00
5ΖΙΟΥΖΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ3,517:0021:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΚΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ96:0012:00
2ΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ512:0018:00
3ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2,518:0024:00
4ΠΙΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ318:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ406:00 (27/6)12:00 (27/6)
2ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ406:00 (27/6)12:00 (27/6)
3ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ1406:00 (27/6)18:00 (27/6)
4ΤΣΙΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ812:00 (27/6)18:00 (27/6)
5ΤΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ512:00 (27/6)18:00 (27/6)
6ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1,518:00 (27/6)0:00 (27/6)
7ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1418:00 (27/6)0:00 (27/6)
8ΤΥΨΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,518:00 (27/6)0:00 (27/6)

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ2006:00 (27/6)12:00 (28/6)
ΜΗΧΑΝΗ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 2
1ΔΗΜΠΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5,56:0012:00
ΒΑΝΑ 3
1ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ36:0012:00
ΒΑΝΑ 4
1ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑ96:0012:00
2ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ712:0018:00
ΔΙΩΡΥΓΑ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΪΝΑΛΗ ΣΙΒ508:00 (27/6)13:00 (27/6)
2ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ913:00 (27/6)21:00 (27/6)
3ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 721:00 (27/6)03:00 (28/6)

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
2ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ36:0012:00
3ΓΙΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ36:0012:00
4ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ112:0018:00
5ΣΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ412:0018:00
6ΣΕΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΜΠΟΣ Γ.212:0018:00
7ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ518:0012:00
8ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ518:0012:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4,56:00 (27/6)12:00 (27/6)
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ3,512:00 (27/6)18:00 (27/6)
3ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ4,518:00 (27/6)0:00 (27/6)
4ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ6,518:00 (27/6)0:00 (27/6)
5ΤΣΕΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ40:00 (27/6)6:00 (28/6)

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑ1,5
2ΚΑΛΙΔΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ3
3ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2
4ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
5ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,5
6ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,5
7ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ312:0018:00
2ΠΑΡΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ618:0012:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΠΑΥΛΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,5
2ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
3ΤΣΕΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2
4ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1
5ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΡΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ312:0018:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΙΛΙΑΜΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ36:0012:00
2ΚΩΝΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ56:0012:00
3ΚΩΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ3
2ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ1
3ΡΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
4ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
5ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ1,5
6ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2
7ΚΟΜΝΗ ΕΛΕΝΗ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ7,516:00 (26/6)02:00 (27/6)
2ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ202:00 (27/6)06:00 (27/6)
3ΑΦΟΙ ΓΡΙΒΑ606:00 (27/6)18:00 (27/6)
4ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ218:00 (27/6)22:00 (27/6)
5ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ322:00 (27/6)04:00 (28/6)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ86:0012:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΕΝΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ26:0012:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
2ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6,56:0012:00
2ΣΟΥΧΡΑ ΕΛΕΝΗ56:0012:00
3ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ16:0012:00
4ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ56:0012:00
5ΑΛΜΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ36:0012:00
6ΔΟΓΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1,56:0012:00
7ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ36:0012:00
8ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ612:0018:00
9ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ312:0018:00
10ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι.2,512:0018:00
11ΣΥΡΠΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ4,512:0018:00
12ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ218:0012:00
13ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι.218:0012:00
14ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Ι.218:0012:00
15ΣΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ518:0012:00
16ΜΠΟΥΤΖΙΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ318:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΟΛΥΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ36:00 (27/6)12:00 (27/6)
2ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:00 (27/6)12:00 (27/6)
3ΖΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΓ.76:00 (27/6)12:00 (27/6)
4ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ612:00 (27/6)18:00 (27/6)
5ΦΡΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ512:00 (27/6)18:00 (27/6)
6ΚΑΝΔΙΡΙΣΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ512:00 (27/6)18:00 (27/6)
7ΛΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ518:00 (27/6)0:00 (27/6)
8ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ618:00 (27/6)0:00 (27/6)
9ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ318:00 (27/6)0:00 (27/6)
10ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ60:00 (27/6)6:00 (28/6)

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΖΙΜΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ16
2ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ10
3ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ6,6
4ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΘΑΛΕΙΑ6,6
5ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ6
6ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ3
7ΔΟΥΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
8ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
9ΔΑΪΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
10ΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΣ3
11ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΡΑΪΑΝΟΣ1,5
12ΤΡΥΦΩΝ ΓΕΩΡΓΙΑ5
13ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8
14ΨΕΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ7
15ΤΡΥΦΩΝ ΕΥΘΥΜΙΟΣ5

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ7
2ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
3ΜΠΑΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ8

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΡΚΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:0012:00
2ΜΑΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ16:0012:00
3ΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1112:0018:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ146:0018:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ15

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΚΥΡΑΝΟΥ4
2ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
3ΚΟΥΛΤΖΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ11

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΔΗΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00