×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 26/06/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΟΥΤΖΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:0012:00
2ΓΙΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ.56:0012:00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ76:0012:00
4ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ76:0012:00
5ΓΙΔΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ512:0018:00
6ΓΙΑΝΝΑΤΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2,512:0018:00
7ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2,512:0018:00
8ΓΙΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ.418:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ506:00 (26/6)11:00 (26/6)
2ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ411:00 (26/6)16:00 (26/6)
3ΣΥΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ8,516:00 (26/6)23:00 (26/6)
4ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1123:00 (26/6)09:00 (27/6)
ΠΛΟΤΣΑ
1ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ506:00 (26/6)11:00 (26/6)
2ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΒΟΥΛΑ511:00 (26/6)16:00 (26/6)
3ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ416:00 (26/6)21:00 (26/6)
4ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ321:00 (26/6)02:00 (27/6)
5ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ302:00 (27/6)07:00 (27/6)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ706:00 (26/6)12:00 (26/6)
2ΖΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ7,512:00 (26/6)18:00 (26/6)
3ΚΩΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ3,518:00 (26/6)0:00 (26/6)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ712:0018:00

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΑΝΝΑΚΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ806:00 (26/6)10:00 (26/6)
2ΚΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ206:00 (26/6)10:00 (26/6)

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ605:00 (26/6)10:00 (26/6)
2ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ510:00 (26/6)20:00 (26/6)
3ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ510:00 (26/6)20:00 (26/6)
4ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ2,520:00 (26/6)0:00 (26/6)
5ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ520:00 (26/6)0:00 (26/6)
6ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ60:00 (26/6)06:00 (27/6)

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ606:00 (26/6)12:00 (26/6)
2ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ806:00 (26/6)17:00 (26/6)
3ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ1506:00 (26/6)18:00 (26/6)
4ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1514:00 (26/6)0:00 (26/6)
5ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ14,517:00 (26/6)06:00 (27/6)

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36:0012:00
2ΜΗΤΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ1,56:0012:00
3ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΑΝΤΙΦΑΚΟΥ312:0018:00
4ΜΠΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ318:0012:00
5ΜΠΙΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ418:0012:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ66:0012:00
2ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ612:0018:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ506:00 (26/6)11:00 (26/6)
2ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ711:00 (26/6)17:00 (26/6)
3ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ117:00 (26/6)22:00 (26/6)
4ΤΡΑΪΟΣ ΝΙΚΟΑΛΟΣ522:00 (26/6)03:00 (27/6)
ΒΑΝΑ 2
1ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ606:00 (26/6)11:00 (26/6)
2ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ611:00 (26/6)16:00 (26/6)
3ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ516:00 (26/6)21:00 (26/6)
4ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1321:00 (26/6)09:00 (27/6)

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ213:00 (26/6)18:00 (26/6)
2ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1118:00 (26/6)04:00 (27/6)

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1206:00 (26/6)18:00 (26/6)
2ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ918:00 (26/6)09:00 (27/6)
3ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ618:00 (26/6)09:00 (27/6)

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ806:00 (26/6)12:00 (26/6)
2ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1812:00 (26/6)06:00 (27/6)

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΟΥΔΕΙΣ
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΟΥΔΕΙΣ

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ606:00 (26/6)12:00 (26/6)
2ΑΦΟΙ ΓΚΑΡΝΕΤΑ406:00 (26/6)12:00 (26/6)
3ΜΟΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ6,512:00 (26/6)18:00 (26/6)
4ΚΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ518:00 (26/6)0:00 (26/6)
5ΚΛΩΝΑΣ ΘΩΜΑΣ3,50:00 (26/6)06:00 (27/6)

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ606:00 (26/6)12:00 (26/6)
2ΤΣΙΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ506:00 (26/6)12:00 (26/6)
3ΜΙΣΚΟΣ ΑΚΗΣ512:00 (26/6)18:00 (26/6)
4ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ918:00 (26/6)0:00 (26/6)
5ΜΠΟΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ618:00 (26/6)0:00 (26/6)
6ΠΑΠΑΠΕΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ50:00 (26/6)06:00 (27/6)

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΚΟΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1606:00 (26/6)06:00 (27/6)
ΜΗΧΑΝΗ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 2
1ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
2ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ212:0018:00
ΒΑΝΑ 3
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 4
ΟΥΔΕΙΣ
ΔΙΩΡΥΓΑ
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ807:00 (26/6)14:00 (26/6)
2ΤΡΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ914:00 (26/6)22:00 (26/6)
3ΑΝΘΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ1222:00 (26/6)08:00 (27/6)

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΛΜΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ66:0012:00
2ΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ56:0012:00
3ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β.46:0012:00
4ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ86:0012:00
5ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.26:0012:00
6ΑΛΜΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ312:0018:00
7ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ212:0018:00
8ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ112:0018:00
9ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ212:0018:00
10ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ212:0018:00
11ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ.512:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ2,512:00 (26/6)18:00 (26/6)
2ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1018:00 (26/6)0:00 (26/6)
3ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ718:00 (26/6)0:00 (26/6)
4ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ60:00 (26/6)06:00 (27/6)

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
2ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ3
3ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6.5
4ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
5ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ0.5

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΤΣΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ16:0012:00
2ΦΕΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ56:0012:00
3ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4,56:0012:00
4ΚΟΪΜΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ1112:0012:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ612:0018:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
2ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
3ΡΟΥΚΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1
4ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1,5
5ΜΟΥΤΣΙΚΑΠΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ402:00 (26/6)10:00 (26/6)
2ΔΑΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ310:00 (26/6)16:00 (26/6)
3ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ7,516:00 (26/6)02:00 (27/6)
4ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ202:00 (27/6)06:00 (27/6)
5ΑΦΟΙ ΓΡΙΒΑ606:00 (27/6)18:00 (27/6)
6ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ218:00 (27/6)22:00 (27/6)
7ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ322:00 (27/6)04:00 (28/6)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΟΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ4
2ΤΣΙΤΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5
3ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ26:0012:00
2ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ46:0012:00
3ΓΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ι.1,56:0012:00
4ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ.312:0018:00
5ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ι.612:0018:00
6ΣΑΚΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ212:0018:00
7ΓΙΟΥΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ312:0018:00
8ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.118:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ46:0012:00
2ΤΕΡΙΚΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ66:0012:00
3ΧΟΥΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ112:0018:00
4ΠΑΠΑΝΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ312:0018:00
5ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ318:0012:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΡΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ13
2ΦΡΑΓΓΗ ΚΥΡΙΑΚΗ11
3ΦΡΑΓΓΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ3
4ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΒΛΑΧΟΥ21
5ΒΛΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ6,4
6ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
7ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ3
8ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΘΩΜΑΣ4
9ΔΗΜΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
10ΣΙΩΠΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ4
11ΤΡΥΦΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ8

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
2ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2
3ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
4ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2,5
5ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΕΥΘΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ96:0012:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ412:0018:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑ ΣΟΦΙΑ66:0012:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ9

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ16

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΦΕΛΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ2,56:0012:00
2ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ112:0018:00
3ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ212:0018:00
4ΤΟΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1118:0012:00