×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 01/06/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ46:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ406:00 (1/6)11:00 (1/6)
2ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ411:00 (1/6)16:00 (1/6)
3ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ7,516:00 (1/6)23:00 (1/6)
4ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ823:00 (1/6)06:00 (2/6)
ΠΛΟΤΣΑ
1ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ407:00 (1/6)12:00 (1/6)
2ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ512:00 (1/6)17:00 (1/6)
3ΡΕΠΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ517:00 (1/6)22:00 (1/6)
4ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΤΗΣ222:00 (1/6)03:00 (2/6)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ76:0012:00

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΟΥΖΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ505:00 (1/6)11:00 (1/6)
2ΚΑΡΑΤΟΣΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ705:00 (1/6)11:00 (1/6)
3ΡΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ511:00 (1/6)16:00 (1/6)
4ΡΕΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ916:00 (1/6)22:00 (1/6)
5ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ416:00 (1/6)22:00 (1/6)
6ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ1222:00 (1/6)05:00 (2/6)

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΪΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ67:0012:00
2ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ512:0016:00
3ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ212:0016:00
4ΝΟΥΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ516:0020:00

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36:0012:00
2ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ66:0012:00
3ΣΕΡΔΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ512:0018:00
4ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ612:0018:00
5ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΑΝΤΙΦΑΚΟΥ312:0018:00
6ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ618:0012:00
7ΒΑΔΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ318:0012:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΕΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ56:0012:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,506:00 (1/6)11:00 (1/6)
2ΚΟΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ411:00 (1/6)16:00 (1/6)
3ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ716:00 (1/6)21:00 (1/6)
4ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ921:00 (1/6)05:00 (2/6)
ΒΑΝΑ 2
1ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1006:00 (1/6)14:00 (1/6)
2ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ614:00 (1/6)19:00 (1/6)
3ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ19:00 (1/6)06:00 (2/6)

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ306:00 (1/6)11:00 (1/6)
2ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ206:00 (1/6)11:00 (1/6)
3ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ206:00 (1/6)11:00 (1/6)
4ΜΑΪΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ311:00 (1/6)16:00 (1/6)
5ΤΥΠΟΣ ΤΑΚΗΣ211:00 (1/6)16:00 (1/6)
6ΤΥΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ216:00 (1/6)21:00 (1/6)
7ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ316:00 (1/6)21:00 (1/6)
8ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ321:00 (1/6)02:00 (2/6)
9ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ321:00 (1/6)02:00 (2/6)

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ48:0012:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ106:0012:00
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ212:0018:00
3ΜΑΛΟΥΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ1.518:000:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66:00 (1/6)12:00 (1/6)
2ΛΑΦΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ412:00 (1/6)16:00 (1/6)
3ΛΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,516:00 (1/6)18:00 (1/6)
4ΛΑΦΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1018:00 (1/6)4:00 (2/6)
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΣΙΩΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ6,56:00 (1/6)12:00 (1/6)
2ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ7,512:00 (1/6)21:00 (1/6)

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ86:0012:00
2ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ812:0018:00
3ΛΟΚΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ918:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ15

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:0012:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΑΛΗ ΣΟΦΙΑ1608:00 (1/6)08:00 (2/6)

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 2
1ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0012:00
ΒΑΝΑ 3
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 4
1ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑ66:0012:00
2ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ36:0012:00
3ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ16:0012:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ711:00 (1/6)17:00 (1/6)
2ΡΕΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ517:00 (1/6)22:00 (1/6)
3ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ822:00 (1/6)05:00 (2/6)

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ46:0012:00
2ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ46:0012:00
3ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ312:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,56:00 (1/6)12:00 (1/6)
2ΛΙΓΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ56:00 (1/6)12:00 (1/6)
3ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1018:00 (1/6)0:00 (1/6)
4ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ718:00 (1/6)0:00 (1/6)
5ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ60:00 (1/6)6:00 (2/6)

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΜΗΛΙΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ3
2ΜΗΤΣΙΟΚΑΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ5
3ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ4
4ΔΟΥΒΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ4

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ36:0012:00
2ΤΣΙΚΙΤΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ218:0012:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ106:0018:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ4
2ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,5
3ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
4ΓΙΟΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1,5
5ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΡΙΣΚΑ1,5
6ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΥΚΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ423:00 (1/6)07:00 (2/6)
2ΑΝΘΡΑΚΕΑ ΜΑΡΙΑ807:00 (2/6)23:00 (2/6)
3ΒΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ723:00 (2/6)13:00 (3/6)
4ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ813:00 (3/6)05:00 (4/6)
5ΣΙΑΠΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ405:00 (4/6)13:00 (4/6)
6ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ7,513:00 (4/6)04:00 (5/6)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:0018:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΤΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8
2ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
3ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ56:0012:00
2ΓΙΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ1,56:0012:00
3ΣΑΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ56:0012:00
4ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ56:0012:00
5ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ112:0018:00
6ΓΩΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ512:0018:00
7ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ312:0018:00
8ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ312:0018:00
9ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.112:0018:00
10ΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ118:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ506:00 (1/6)12:00 (1/6)
2ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ606:00 (1/6)12:00 (1/6)
3ΤΥΨΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ306:00 (1/6)12:00 (1/6)
4ΣΚΟΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ212:00 (1/6)18:00 (1/6)
5ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ412:00 (1/6)18:00 (1/6)
6ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ612:00 (1/6)18:00 (1/6)
7ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ318:00 (1/6)0:00 (1/6)
8ΚΟΥΚΟΥΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ218:00 (1/6)0:00 (1/6)
9ΚΟΥΚΟΥΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ50:00 (1/6)06:00 (2/6)

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ818:0012:00

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ608:00 (1/6)14:00 (1/6)
2ΤΣΙΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ608:00 (1/6)14:00 (1/6)
3ΤΣΙΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ508:00 (1/6)14:00 (1/6)
4ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ414:00 (1/6)20:00 (1/6)
5ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5,514:00 (1/6)20:00 (1/6)
6ΣΕΠΚΑΣ ΘΩΜΑΣ314:00 (1/6)20:00 (1/6)
7ΤΟΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ520:00 (1/6)02:00 (2/6)
8ΤΣΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ520:00 (1/6)02:00 (2/6)
9ΣΕΠΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,520:00 (1/6)02:00 (2/6)
10ΤΟΥΣΙΑ ΣΤΕΛΛΑ4,502:00 (2/6)08:00 (2/6)
11ΤΣΙΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ602:00 (2/6)08:00 (2/6)
12ΤΣΙΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ502:00 (2/6)08:00 (2/6)

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΡΟΥΚΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ3,5
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ7
3ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΡΙΦΥΛΛΙ)86:0012:00
2ΓΚΟΥΝΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ412:0018:00
3ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.5,512:0018:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
2ΦΡΑΓΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ312:0018:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΕΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ86:0012:00
2ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑ ΣΟΦΙΑ166:0012:00
3ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ312:0018:00
4ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ318:0012:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΛΟΝΙΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ10

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΕΡΟ

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
2ΤΣΙΛΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00
3ΜΠΑΜΙΧΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ8,518:0012:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ