×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 31/05/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ26:0012:00
2ΣΟΥΧΡΑ ΕΛΕΝΗ46:0012:00
3ΖΥΓΩΝΗ ΑΛΕΞΙΑ412:0018:00
4ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:0012:00
5ΚΟΤΣΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ618:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΤΡΑΪΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ406:00 (31/5)11:00 (31/5)
2ΤΡΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ411:00 (31/5)17:00 (31/5)
3ΤΡΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ411:00 (31/5)17:00 (31/5)
4ΤΡΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ417:00 (31/5)22:00 (31/5)
5ΜΑΪΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ522:00 (31/5)03:00 (1/6)
ΠΛΟΤΣΑ
1ΚΙΑΧΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8,508:00 (31/5)16:00 (31/5)
2ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ516:00 (31/5)21:00 (31/5)
3ΠΑΛΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1121:00 (31/5)07:00 (1/6)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ126:0018:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΨΑΘΑΣ ΠΕΤΡΟΣ36:0012:00

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ146:00 (30/5)12:00 (30/5)
2ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ512:00 (30/5)16:00 (30/5)
3ΤΡΑΪΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ512:00 (30/5)16:00 (30/5)
4ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ216:00 (30/5)21:00 (30/5)
5ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ616:00 (30/5)21:00 (30/5)
6ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΕΙ)521:00 (30/5)04:00 (31/5)
7ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1021:00 (30/5)04:00 (31/5)

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ36:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ517:0022:00

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66:0012:00
2ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ46:0012:00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ612:0018:00
4ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
5ΛΙΓΓΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ1,518:0012:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ36:0012:00
2ΤΣΙΟΥΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ36:0012:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΤΡΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ506:00 (31/5)11:00 (31/5)
2ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ611:00 (31/5)16:00 (31/5)
3ΤΡΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ416:00 (31/5)21:00 (31/5)
4ΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ921:00 (31/5)05:00 (1/6)
ΒΑΝΑ 2
1ΠΑΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ1206:00 (31/5)16:00 (31/5)
2ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ516:00 (31/5)21:00 (31/5)
3ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1021:00 (31/5)06:00 (1/6)

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ1205:00 (31/5)13:00 (31/5)
2ΒΑΪΝΑΛΗ ΣΙΒ413:00 (31/5)18:00 (31/5)
3ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ313:00 (31/5)18:00 (31/5)
4ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ1318:00 (31/5)06:00 (1/6)

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΜΗΣ86:0014:00
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ814:0022:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΕΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ156:0018:00
2ΝΤΙΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ818:000:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΙΚΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ518:0012:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ96:00 (31/5)15:00 (31/5)
2ΤΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ415:00 (31/5)19:00 (31/5)
3ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ119:00 (31/5)20:00 (31/5)
4ΒΑΔΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ220:00 (31/5)22:00 (31/5)
5ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ1,522:00 (31/5)0:00 (31/5)
6ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ20:00 (31/5)2:00 (1/6)
7ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ22:00 (1/6)4:00 (1/6)
8ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ14:00 (1/6)5:00 (1/6)
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:00 (31/5)10:00 (31/5)
2ΤΣΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ1,810:00 (31/5)12:00 (31/5)
3ΛΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,812:00 (31/5)14:00 (31/5)
4ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ414:00 (31/5)18:00 (31/5)
5ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ5,518:00 (31/5)0:00 (31/5)

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ16:00 (31/5)12:00 (31/5)
2ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ918:00 (31/5)0:00 (31/5)
3ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ90:00 (31/5)6:00 (1/6)

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ10
2ΚΑΜΠΑΪΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ3,5

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ36:00 (31/5)12:00 (31/5)
2ΜΟΥΤΣΙΚΑΠΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ3,56:00 (31/5)12:00 (31/5)
3ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:00 (31/5)18:00 (31/5)
4ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1212:00 (31/5)0:00 (31/5)
5ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ70:00 (31/5)06:00 (1/6)

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΙΑΜΠΑΚΑ ΕΛΕΝΗ406:00 (31/5)12:00 (31/5)
2ΖΙΑΜΠΑΚΑ ΖΩΗ412:00 (31/5)18:00 (31/5)
3ΠΗΔΑΣΗ ΜΑΡΙΑ418:00 (31/5)0:00 (31/5)
4ΤΣΙΠΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ10:00 (31/5)02:00 (1/6)
5ΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ402:00 (1/6)08:00 (1/6)

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 2
1ΔΗΜΠΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5,56:0012:00
2ΤΟΥΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ7,512:0018:00
ΒΑΝΑ 3
ΟΥΔΕΙΣ
ΒΑΝΑ 4
1ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ76:0012:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΥΡΩΝ1206:00 (31/5)16:00 (31/5)
2ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1116:00 (31/5)13:00 (1/6)
3ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1213:00 (1/6)11:00 (2/6)

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00
2ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ56:0012:00
3ΣΙΑΝΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26:0012:00
4ΧΑΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ36:0012:00
5ΚΟΥΒΑΤΛΗ ΜΑΡΙΑ412:0018:00
6ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ312:0018:00
7ΤΕΜΕΝΟΥΓΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ612:0018:00
8ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΥ ΜΑΓΔΑ4,512:0018:00
9ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ212:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΑΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:0012:00
2ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ46:0012:00
3ΖΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ312:0018:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΤΟΥΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2,5
2ΤΟΥΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3
3ΧΑΤΖΗΣΛΑΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,5
4ΜΗΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5
5ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:0018:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΤΣΙΚΙΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2,56:0012:00
2ΠΑΥΛΙΚΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ16:0012:00
3ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ1,512:0018:00
4ΠΑΥΛΙΚΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,512:0018:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΡΕΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1,512:0018:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΙΛΙΑΜΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ36:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΚΩΤΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1
2ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
3ΠΑΥΛΙΚΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1
4ΔΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0,5
5ΠΟΖΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
6ΜΑΥΡΙΔΟΥ - ΜΑΓΓΟΥ2
7ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ1,5

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1011:00 (28/5)07:00 (29/5)
2ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,507:00 (29/5)18:00 (29/5)
3ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ318:00 (29/5)0:00 (29/5)
4ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ70:00 (29/5)14:00 (30/5)
5ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,514:00 (30/5)19:00 (30/5)
6ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,519:00 (30/5)02:00 (31/5)
7ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,502:00 (31/5)23:00 (1/6)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ66:0012:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΜΗΣ26:0012:00
2ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ26:0012:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ4
2ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8
3ΧΟΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ4

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6,56:0012:00
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,56:0012:00
3ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.1,56:0012:00
4ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ1,56:0012:00
5ΚΑΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ36:0012:00
6ΣΟΥΧΡΑ ΕΛΕΝΗ56:0012:00
7ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ36:0012:00
8ΑΛΜΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ36:0012:00
9ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ612:0018:00
10ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:0018:00
11ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.312:0018:00
12ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ι.212:0018:00
13ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ212:0018:00
14ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ312:0018:00
15ΣΥΡΠΗ ΕΛΕΝΗ612:0018:00
16ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ312:0018:00
17ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2,512:0018:00
18ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ118:0012:00
19ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ718:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΛΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ46:00 (31/5)12:00 (31/5)
2ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ26:00 (31/5)12:00 (31/5)
3ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ312:00 (31/5)18:00 (31/5)
4ΜΩΚΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ412:00 (31/5)18:00 (31/5)
5ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ412:00 (31/5)18:00 (31/5)
6ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ418:00 (31/5)0:00 (31/5)
7ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ318:00 (31/5)0:00 (31/5)
8ΤΕΡΙΚΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ318:00 (31/5)0:00 (31/5)
9ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ40:00 (31/5)06:00 (1/6)
10ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ40:00 (31/5)06:00 (1/6)
11ΤΕΡΙΚΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ30:00 (31/5)06:00 (1/6)

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 808:00 (31/5)14:00 (31/5)
2ΠΕΪΟΥ ΑΘΗΝΑ908:00 (31/5)14:00 (31/5)
3ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 714:00 (31/5)20:00 (31/5)
4ΨΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ914:00 (31/5)20:00 (31/5)
5ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ820:00 (31/5)02:00 (1/6)
6ΚΟΤΣΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ620:00 (31/5)02:00 (1/6)
7ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ802:00 (1/6)08:00 (1/6)
8ΚΟΤΣΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ602:00 (1/6)08:00 (1/6)

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
2ΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ9
3ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ1
4ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1112:0018:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ12

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6,4
2ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
3ΜΑΝΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ7

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΗΛΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ26:0012:00
2ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ16:0012:00
3ΛΙΛΙΑΜΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ212:0018:00