×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 19/05/2020


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΝΑΦΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ46:0012:00
2ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ712:0018:00
3ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ718:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΙΑΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ127:00 (19/5)17:00 (19/5)
2ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ16,37:00 (19/5)20:00 (19/5)
3ΚΙΑΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ617:00 (19/5)22:00 (19/5)
4ΓΙΑΝΝΑΚΑΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1120:00 (19/5)06:00 (20/5)
5ΚΙΑΧΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8,522:00 (19/5)06:00 (20/5)

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΛΑΒΗ ΣΤΟΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΛΑΒΗ ΣΤΟΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ66:0012:00
2ΖΙΩΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ36:0012:00
3ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ1,56:0012:00
4ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ612:0018:00
5ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ312:0018:00
6ΑΦΟΙ ΜΠΡΟΥΣΑ318:0012:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ26:0012:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ97:00 (19/5)15:00 (19/5)
2ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ615:00 (19/5)20:00 (19/5)
3ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2720:00 (19/5)20:00 (20/5)
ΒΑΝΑ 2
4ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ608:00 (19/5)13:00 (19/5)
5ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ13:00 (19/5)18:00 (19/5)
6ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ18:00 (19/5)04:00 (20/5)

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΡΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ46:00 (19/5)11:00 (19/5)
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ36:00 (19/5)11:00 (19/5)
3ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΣΥΒ411:00 (19/5)16:00 (19/5)
4ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ411:00 (19/5)16:00 (19/5)
5ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ716:00 (19/5)22:00 (19/5)
6ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1222:00 (19/5)08:00 (20/5)

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος Τ. Δημητρίου 5,6 + 38,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,5 + 3716:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης & Κώστας & Μαρία 5+5+6,516,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 5 + 3,58,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος 779:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία1,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος & Πέτρος 4+2617:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 5+275:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος 558:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσοὐτσης Σταὐρος & Αλεξάνδρα 6+41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 2,5 + 0,5 35:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Ραφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗ Τσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος 3,5 + 2,76,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 4,5 + 37,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς & Κώστας 6+7,813,818:151:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ1:156:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5 + 2,5 + 1,5 + 1 + 2,5910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤαμπακιάρης Κων/νος 6,66,614:4518:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς & Γεώργιος 3,5+5+412,518:0012:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ12:304:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία & Φόρης 6+4,5+4,5+3+5234:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,526,3
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσποινα 13
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,8
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος 8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΕΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ156:0018:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ512:0018:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ146:0022:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΒΛΑΒΗ

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ46:0012:00
2ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ612:0018:00
3ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ418:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ66:0012:00
2ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ56:0012:00
3ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ46:0012:00
4ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ712:0018:00
5ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ7,518:0012:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΑΛΗ ΣΟΦΙΑ1614:00 (19/5)14:00 (20/5)

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 4
1ΛΑΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ7,56:0012:00
2ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ112:0018:00
3ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ718:0012:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 77:00 (19/5)13:00 (19/5)
2ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ913:00 (19/5)20:00 (19/5)
3ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΑΟΣ1220:00 (19/5)06:00 (20/5)

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΑΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ1,56:0012:00
2ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ1,56:0012:00
3ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26:0012:00
4ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ612:0018:00
5ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ312:0018:00
6ΚΥΠΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ312:0018:00
7ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ412:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΟΥΦΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ3,56:0012:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΠΡΟΥΣΑΛΗ1
2ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
3ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ3,5
4ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΩΜΑΣ4
5ΤΑΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ1,5
6ΜΗΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ3
7ΡΑΓΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2
8ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,5

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6,56:0012:00
2ΚΑΤΣΙΩΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3,512:0018:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΡΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ46:0012:00
2ΠΙΤΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΣ712:0018:00
3ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4,518:0012:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ96:0012:00
2ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ212:0018:00
3ΠΕΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ212:0018:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ16:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ4
2ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,5
3ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
4ΓΙΟΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1,5
5ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΡΙΣΚΑ1,5
6ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ58:00 (17/5)18:00 (17/5)
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ318:00 (17/5)0:00 (17/5)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ100:00 (17/5)20:00 (18/5)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5,520:00 (18/5)7:00 (19/5)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ37:00 (19/5)13:00 (19/5)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ713:00 (19/5)3:00 (20/5)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,53:00 (20/5)8:00 (20/5)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,58:00 (20/5)15:00 (20/5)
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,515:00 (20/5)12:00 (22/5)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΓΚΑΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ106:0012:00
2ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1012:0018:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΟΛΥΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ16:0012:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2
2ΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ5
3ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΑΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ26:0012:00
2ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ86:0012:00
3ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ4,56:0012:00
4ΓΩΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ512:0018:00
5ΣΑΚΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ112:0018:00
6ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΟΚΛΑΟΣ2,512:0018:00
7ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ1,512:0018:00
8ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
9ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ4,512:0018:00
10ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ312:0018:00
11ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ1,56:0012:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ46:0012:00
2ΦΡΑΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1,56:0012:00
3ΤΟΜΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1,512:0018:00
4ΑΦΟΙ ΣΜΕΡΝΟΥ312:0018:00
5ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ1518:0012:00
6ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ318:0012:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΤΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ4,56:0012:00

Στύλος Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΤΙΦΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ5,58:00 (19/5)14:00 (19/5)
2ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4,58:00 (19/5)14:00 (19/5)
3ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΜΑΡΑ5,514:00 (19/5)20:00 (19/5)
4ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,814:00 (19/5)20:00 (19/5)
5ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ520:00 (19/5)02:00 (20/5)
6ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ520:00 (19/5)02:00 (20/5)
7ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ502:00 (20/5)08:00 (20/5)
8ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ6,502:00 (20/5)08:00 (20/5)

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
2ΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ9
3ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ1
4ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 3

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΖΥΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΣΑΡΜΠΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΑΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ212:0018:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6945802192

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ36:0012:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΜΠΑΤΣΑΛΑ17

Φυτώριο Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ7
2ΚΟΥΛΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ5,5
3ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2,5
4ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,5

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ614:00 (19/5)23:00 (19/5)
2ΜΠΑΒΕΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ423:00 (19/5)05:00 (20/5)

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚΑΚΙΑ (ΣΤΑΓΔΗΝ)
1ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ512:0018:00
2ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ218:0012:00