×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 10/08/2019


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ812:0018:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ66:0012:00
2ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΟΣ412:0018:00
3ΠΛΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1418:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΚΟΠΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
2ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ412:0018:00

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ36:0012:00
2ΜΑΡΑΣ ΦΙΛΟΤΑΣ112:0018:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66:0012:00
2ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ46:0012:00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ66:0012:00
4ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ412:0018:00
5ΣΟΥΡΛΑΜΤΑΣ ΦΑΝΗΣ412:0018:00
6ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ418:0024:00
7ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ324:006:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ86:0012:00
2ΓΡΑΜΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ66:0012:00
3ΚΑΙΜΑΚΑΜΗ ΣΤΕΛΛΑ26:0012:00
4ΚΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ212:0018:00
5ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ312:0018:00
6ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ412:0018:00
7ΠΕΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ818:0024:00
8ΨΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:0024:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ146:0020:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,516:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6616:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΤαμπακιάρης Κων/νος6,616:1519:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ19:3012:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ318:000:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ56:0018:00
2ΖΕΚΟΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ218:0024:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ106:0016:00
2ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ516:0021:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΔΑΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ56:0011:00
2ΠΕΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ111:0012:00
2ΜΕΛΙΓΟΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,512:0014:00
3ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ814:0022:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΟΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ106:0012:00
2ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ812:0018:00
3ΤΕΜΜΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ818:0024:00
4ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ6,524:006:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
2ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ4
3ΜΕΣΚΟΥ ΟΛΓΑ3
4ΚΑΜΠΑΪΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ3.5

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ86:0012:00
2ΙΤΣΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ16:0012:00
3ΤΣΙΛΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ46:0012:00
4ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ46:0012:00
5ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ412:0018:00
6ΜΑΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ112:0018:00
7ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ812:0018:00
8ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ818:0024:00
9ΚΟΛΤΣΑΚΗ ΑΘΗΝΑ518:0024:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ421:003:00
2ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΝΗ73:0014:00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΗΒΙΑΔΗΣ714:001:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2,56:0012:00
2ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ312:0018:00
3ΤΣΙΛΙΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ712:0018:00
4ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ56:0012:00
5ΝΙΚΟΛΙ ΦΡΑΝΣ518:0024:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ46:0012:00
2ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ26:0012:00
3ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ106:0012:00
4ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1012:0018:00
5ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΤΡΥΦΩΝ512:0018:00
6Χ¨ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:0018:00
7ΤΖΟΤΖΩΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ6,518:0024:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚ
1ΑΦΟΙ ΓΚΑΡΝΕΤΑ2,5
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,5
3ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2,5
4ΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
6ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
7ΣΠΑΡΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8
8ΑΦΟΙ ΠΡΟΥΣΑΛΗ2
ΜΠΕΚ
1ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ4
2ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ5
3ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
4ΜΩΚΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ412:0018:00
5ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ8
6ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5
7ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
8ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
ΜΠΕΚ
1ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
2ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
3ΤΣΟΥΚΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
4ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ118:0024:00
6ΦΕΙΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ6
7ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
8ΣΙΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
9ΓΚΕΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ3
10ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1
ΜΠΕΚ
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ10
2ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2
3ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ3
4ΜΩΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,512:006:00
5ΣΙΜΟΜΩΚΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3,5
6ΤΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
7ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΦΟΙ4
8ΠΕΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ126:0012:00
2ΓΚΕΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ412:0018:00
3ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ818:0024:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ1
2ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ1
3ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ2
4ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,5
5ΤΣΙΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ2
6ΤΟΥΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2
7ΚΑΡΚΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΣΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ46:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ0,5
2ΜΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0,5
3ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
4ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2
5ΝΙΚΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2,5
6ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ54:0014:00
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ314:0020:00
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1020:0016:00 [9-8]
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5.516:003:00 [10-8]
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ33:009:00
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ79:0023:00
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2.523:004:00 [11-8]
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3.54:0011:00
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22.511:008:00 [13-8]

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ56:0012:00
2ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ4,518:0024:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ96:0012:00
2ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ912:0018:00
3ΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1018:0024:00

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
2Χ''ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
3ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ3

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΖΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ76:0012:00
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,56:0012:00
3ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ76:0012:00
4ΣΥΡΠΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ46:0012:00
5ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ712:0018:00
6ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ312:0018:00
7ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ312:0018:00
8ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ718:0024:00
9ΜΑΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ818:0024:00
10ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ218:0024:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66:0012:00
2ΖΙΑΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΝΩΝ7.56:0012:00
3ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ36:0012:00
4ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ612:0018:00
5ΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ512:0018:00
6ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ312:0018:00
7ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ618:0024:00
8ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ318:0024:00
9ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ518:0024:00
10ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ624:006:00
11ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ424:006:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ96:0018:00
2ΤΑΣΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ518:0024:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
2ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2
3ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
4ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2.5
5ΑΦΟΙ ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ7
6ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2.5

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ126:0018:00
2ΣΑΡΚΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ66:0012:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2.56:0012:00
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ412:0018:00
3ΦΥΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1.518:0024:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ66:0012:00
2ΒΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ512:0018:00
3ΒΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ518:0024:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ15

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ12

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
2ΤΣΙΛΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00
3ΜΠΑΜΙΧΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ8,518:0024:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ