×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 24/07/2019


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ36:0012:00
2ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ2,512:0018:00
3ΜΑΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ312:0018:00
4ΧΑΡΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ418:0024:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΚΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ5

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΕΚΟΥ ΑΦΟΙ156:0018:00
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ618:0024:00
3Χ¨ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ724:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΛΑΒΗ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ26:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΡΑΠΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ36:0012:00
2ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2,518:0024:00
3ΖΛΑΤΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ518:0024:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ66:0012:00
2ΜΟΥΡΑΦΕΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ46:0012:00
3ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ612:0018:00
4ΦΕΤΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ612:0018:00
5ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ518:0024:00
6ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ818:0024:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ56:0011:00
2ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ711:0017:00
3ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ617:0022:00
4ΤΡΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ522:003:00
5ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ67:0012:00
6ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2412:0010:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ76:0012:00
2ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:0017:00
3ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0017:00
4ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1217:005:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ246:006:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,516:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6616:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΤαμπακιάρης Κων/νος6,616:1519:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ19:3012:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ286:000:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ56:0012:00
2ΤΣΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ1312:0024:00
3ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ624:006:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ56:0011:00
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ711:0018:00
3ΠΕΪΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ218:0020:00
4ΠΕΪΟΥ ΧΑΪΔΩ1,520:0022:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΤΕΜΜΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ7,56:0019:00
2ΤΕΜΜΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ619:003:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ6,56:0012:00
2ΒΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ4,512:0018:00
3ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ6,512:0018:00
4ΚΛΩΝΑΣ ΘΩΜΑΣ3,518:0024:00
5ΛΟΚΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ918:0024:00
6ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ724:006:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ15

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ86:0012:00
2ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1,56:0012:00
3ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ86:0012:00
4ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ26:0012:00
5ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ212:0018:00
6ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ312:0018:00
7ΓΥΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ912:0018:00
8ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ812:0018:00
9ΤΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ518:0024:00
10ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ818:0024:00
11ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ718:0024:00
12ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ624:006:00
13ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ724:006:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΝΗ712:00 (24/7)23:00 (24/7)

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0012:00
2ΤΟΥΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ7,512:0018:00
3ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ218:0024:00
ΒΑΝΑ 4
4ΠΑΠΑΣΤΟΪΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ36:0012:00
5ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ412:0018:00
6ΜΠΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ618:0024:00
ΒΑΝΑ 3
7ΔΟΒΡΗ ΦΑΝΗ136:0018:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ129:0016:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1Χ"ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ16:0012:00
2ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
3ΑΛΜΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ36:0012:00
4ΚΟΥΒΑΤΛΗ ΜΑΡΙΑ46:0012:00
5ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ46:0012:00
6ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ16:0012:00
7ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ56:0012:00
8ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ112:0018:00
9ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ112:0018:00
10Χ"ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ312:0018:00
11ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ2,512:0018:00
12ΜΙΡΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ512:0018:00
13ΓΙΟΥΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ312:0018:00
14ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ412:0018:00
15ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ618:0024:00
16ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ6,518:0024:00
17ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ418:0024:00
18ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ118:0024:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΕΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ46:0012:00
2ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1012:0018:00
3ΓΑΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ418:0024:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
2ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ3
3ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ8
4ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
5ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ0,5

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ126:0012:00
2ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ918:0024:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
2ΤΣΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ16:0012:00
3ΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00
4ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ312:0018:00
5ΣΑΡΑΦΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ518:0024:00
6ΤΣΙΚΙΤΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2,518:0024:00
7ΤΣΙΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ718:0024:00
8ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ218:0024:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ106:0012:00
2ΜΗΤΣΑΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ618:0024:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ66:0012:00
2ΚΑΣΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ412:0018:00
3ΛΙΛΙΑΜΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ318:0024:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1
2ΜΠΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
3ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΑ ΡΕΝΑΤΑ1
4ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1,5
5ΣΤΟΥΜΠΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,5
6ΤΣΙΤΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ1
7ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1
8ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΥΧΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ410:0018:00
2ΑΝΘΡΑΚΕΑ ΜΑΡΙΑ818:0010:00 [24-7]
3ΒΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ710:000:00
4ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ824:0016:00 [25-7]
5ΣΙΑΠΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ416:000:00
6ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ7.524:0015:00 [26-7]

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ518:0024:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ46:0012:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΖΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ17
2ΖΑΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ10

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ1,56:0012:00
2ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ46:0012:00
3ΓΙΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ26:0012:00
4ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ16:0012:00
5ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ1,56:0012:00
6ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,56:0012:00
7ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ512:0018:00
8ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ112:0018:00
9ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ312:0018:00
10ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ312:0018:00
11ΤΣΙΑΟΥΣΚΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ212:0018:00
12ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ312:0018:00
13ΚΟΥΒΑΤΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ418:0024:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΦΟΙ66:0012:00
2ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36:0012:00
3ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,56:0012:00
4ΜΟΛΥΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ36:0012:00
5ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΦΟΙ612:0018:00
6ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ412:0018:00
7ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ412:0018:00
8ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΦΟΙ618:0024:00
9ΓΡΕΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ618:0024:00
10ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ318:0024:00
11ΖΛΑΤΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ518:0024:00
12ΓΡΕΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ624:006:00
13ΣΤΕΦΑΝΗ ΑΦΟΙ624:006:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ66:0012:00
2ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1212:0024:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΘΗΝΑ48:0014:00
2ΜΗΤΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1.58:0014:00
3ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΘΗΝΑ414:0020:00
4ΤΣΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6.514:0020:00
5ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5.520:002:00
6ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ720:002:00
7ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ62:008:00
8ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ0.62:008:00

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ5.5

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66:0012:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ36:0012:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΟΥΡΑΦΕΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ46:0012:00
2ΦΕΤΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ66:0012:00
3ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:0018:00
4ΜΟΥΡΑΦΕΤΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ512:0018:00
5ΓΙΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ318:0024:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ8
2ΖΕΦΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ6
3ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ4
2ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5.5
3ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ3
4ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΙΛΙΑΜΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ26:0012:00
2ΦΕΛΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ2,56:0012:00
3Χ"ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ312:0018:00
4ΜΠΟΥΤΚΑΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ1,518:0024:00