×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 21/07/2019


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3.56:0012:00
2ΠΛΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
3ΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ518:0024:00
4ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ424:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0012:00
2ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0012:00
3ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ46:0012:00
4ΦΕΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ46:0012:00
5ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ412:0018:00
6ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ1,512:0018:00
7ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ412:0018:00
8ΜΠΡΟΥΣΑ ΑΦΟΙ318:0024:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,516:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6616:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΤαμπακιάρης Κων/νος6,616:1519:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ19:3012:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΤΑΜΠΑΚΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ86:0012:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ106:0016:00
2ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ516:0021:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΔΑΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ56:0011:00
2ΠΕΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ111:0012:00
2ΜΕΛΙΓΟΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,512:0014:00
3ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ814:0022:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΡΥΠΙΔΗΣ26:0012:00
2ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΑΔΑΜΟΣ312:0018:00
3ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,518:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΟΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ56:0012:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1721:00 (20/7)23:00 (21/7)

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
2ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ412:0018:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΡΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ46:0012:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΤΟΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
2ΖΙΟΥΖΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ1,5
3ΖΙΟΥΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1,5
4ΣΤΑΝΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5
5ΑΦΟΙ ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ1,5
6ΣΤΑΝΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2,5

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,56:0012:00
2ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ56:0012:00
3ΒΑΪΚΟΥ ΕΛΕΝΗ312:0018:00
4ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ212:0018:00
5ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ318:0024:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1,5
3ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2
4ΜΠΑΚΑΛΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ5
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
6ΝΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
7ΚΥΡΚΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ1

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ56:00 (18/7)16:00 (18/7)
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ316:00 (18/7)22:00 (18/7)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ1022:00 (18/7)18:00 (19/7)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ5.518:00 (19/7)5:00 (20/7)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ35:00 (20/7)11:00 (20/7)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ711:00 [20/7]01:00 [21/7 ]
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2.501:00 (21/7)6:00 (21/7)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3.56:00 (21/7)13:00 (21/7)
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22.513:00 (21/7)10:00 (23/7)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ718:0024:00
2ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ724:006:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ15

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
2ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ1,56:0012:00
3ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ116:0012:00
4ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ512:0018:00
5ΚΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ518:0024:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2.5
2ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
3ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ9
4ΦΡΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ9
5ΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΘΑ7.6
6ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ3.5
7ΠΙΤΣΙΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ9.5
8ΑΝΑΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6
9ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΝΤΟΝΤΑ7
10ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
11ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ3
12ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ5
13ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
14ΔΟΥΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ7.5

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΑΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ3.48:0014:00
2ΠΕΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ58:0014:00
3ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ1.58:0014:00
4ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ214:0020:00
5ΠΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ4.714:0020:00
6ΠΕΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ414:0020:00
7ΠΕΪΟΥ ΕΛΕΝΗ320:002:00
8ΜΟΓΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ220:002:00
9ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ620:002:00
10ΤΑΝΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ62:008:00
11ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ22:008:00
12ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ22:008:00

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1.8
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2.5
3ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ3.5
2ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΜΩΚΑ3
3ΜΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ7.5
4ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6.4
5ΜΑΝΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ7

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΥΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ66:0012:00
2ΤΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ212:0018:00
3ΣΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ1018:0024:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως