×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 20/06/2019


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ86:0012:00
2ΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ812:0018:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ106:0018:00
2ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ418:0024:00
3ΑΝΑΣΤ6ΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ724:006:00

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ36:0012:00
2ΠΡΕΠΟΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ412:0018:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ56:0012:00
2ΛΙΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ56:0012:00
3ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ512:0018:00
4ΚΟΥΤΣΙΟΥΦΛΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ312:0018:00
5ΒΑΔΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ318:0024:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 46;0012;00
2ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ312;0018;00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ612;0018;00
4ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 418;0024;00
5ΓΚΙΟΡΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 318;0024;00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ712:0019:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,516:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6616:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΤαμπακιάρης Κων/νος6,616:1519:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ19:3012:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ156:0018:00
2ΛΟΥΚΑΣ ΛΑΖΟΣ518:000:00
3ΒΑΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ50:006:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ86:0012:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΛΑΦΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ36:009:00
2ΛΑΦΑΡΑΣ ΣΙΜΟΣ3,59:0013:00
3ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ213:0015:00
4ΒΑΔΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ1,515:0017:00
5ΤΟΥΦΑΣ ΔΗΜΟΣ317:0020:00
6ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ220:0022:00
7ΒΑΔΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ722:005:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΠΕΪΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ46:0010:00
2ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ310:0013:00
3ΟΒΑΔΙΑΣ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ4,513:0018:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΟΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ106:0012:00
2ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ6,512:0018:00
3ΚΛΩΝΑΣ ΘΩΜΑΣ3,512:0018:00
4ΜΟΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ718:000:00
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1024:006:00(21/7)

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ86:0012:00
2ΚΟΚΑ ΕΛΕΝΗ56:0012:00
3ΚΟΚΑ ΕΛΕΝΗ512:0018:00
4ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ512:0018;00
5ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ712:0018:00
6ΜΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ412:0018:00
7ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΑΦΟΙ518:0024:00
8ΜΙΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ518:0024:00
9ΤΣΙΛΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ818:0024:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΣΟΦΙΑ2.514:0018:00
2ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ418:0024:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΝΑ 1
1ΒΑΓΓΑ ΘΕΟΔΟΡΑ5.56:0012:00
ΒΑΝΑ 2
2ΠΕΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ512:0018:00
3ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ0.512:0018:00
ΒΑΝΑ 3
4ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ412:0018:00
ΒΑΝΑ 4
5Χ'' ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣ126:0018:00
6ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ618:0024:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΑΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ16:0012:00
2ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ212:0018:00
3ΜΠΟΥΤΖΙΟΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ212:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΙΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ96:0012:00
2ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1018:0024:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚ
1ΑΦΟΙ ΓΚΑΡΝΕΤΑ2,5
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,5
3ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2,5
4ΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
6ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
7ΣΠΑΡΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8
8ΑΦΟΙ ΠΡΟΥΣΑΛΗ2
ΜΠΕΚ
1ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ4
2ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ5
3ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
4ΜΩΚΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ412:0018:00
5ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ8
6ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5
7ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
8ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
ΜΠΕΚ
1ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
2ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
3ΤΣΟΥΚΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
4ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ118:0024:00
6ΦΕΙΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ6
7ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
8ΣΙΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
9ΓΚΕΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ3
10ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1
ΜΠΕΚ
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ10
2ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2
3ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ3
4ΜΩΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,512:006:00
5ΣΙΜΟΜΩΚΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3,5
6ΤΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
7ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΦΟΙ4
8ΠΕΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ76;0012;00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΩΣΙΦΗΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ2.56:0012:00
2ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ16:0012:00
3ΣΜΕΡΝΟΥ ΑΦΟΙ212:0018:00
4ΤΑΠΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ1.512:0018:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΝΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ36:0012:00
2ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ612:0018:00
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ318:0024:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ5
2ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ1
3ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ3
4ΣΜΕΡΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ & ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2
5ΑΦΟΙ ΜΠΑΡΜΠΟΡΚΑ4
6ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ2
7ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0,5
8ΔΗΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ1,5
9ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ1
ΜΠΕΚ
1ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4,56:0012:00
2ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ26:0012:00
3ΦΥΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00
4ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,56:0012:00
5ΝΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00
6ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:0012:00
ΜΠΕΚ
1ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ712:0018:00
2ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
3ΤΟΜΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ512:0018:00
4ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ212:0018:00

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΥΧΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ420:004:00 [21-6]
2ΑΝΘΡΑΚΕΑ ΜΑΡΙΑ84:0020:00 [22-6]
3ΒΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ720:0010 :00 [23-6]
4ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ810:002:00 [24-6]
5ΣΙΑΠΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ42:0010:00
6ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ7.510:001:00

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5
2ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ7
3ΖΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ4

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΡΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ0:0012:0018:00
2ΚΟΡΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ212:0018:00
3ΑΝΑΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ3.512:0018:00
4ΑΝΑΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ212:0018:00
5ΜΠΑΙΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6.518:0024:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΕΡΑΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ56:0012:00
2ΦΙΛΙΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
3ΦΑΡΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26:0012:00
4ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ36:0012:00
5ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ612:0018:00
6ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ412:0018:00
7ΖΙΟΥΖΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ312:0018:00
8ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ318:0024:00
9ΣΕΡΔΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ518:0024:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
2ΜΗΤΚΑ ΜΑΡΙΑ9

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ106:0012:00
2ΚΟΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1012:0018:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ76:0012:00
2ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΜΑΛΙΑ412:0018:00
3 ΓΚΑΝΤΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ318:0024;00
4ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ818:000:00
5Χ'' ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ324:006:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ318;0024;00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5
2ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
2ΓΑΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3.5

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
2ΤΣΙΛΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00
3ΜΠΑΜΙΧΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ8.518:0024:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ