×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 18/06/2019


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ46:0012:00
2ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ812:0018:00
3ΑΦΟΙ ΛΑΛΑ1218:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2.56:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ36:0012:00
2ΑΝΤΟΙΦΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ318:0024:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ218:000:00
2ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ318:000:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ4:457:00
ΔΕΥΤΕΡΑΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,67:0011:15
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 111111:1516:45
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,516:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6616:4520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 41011:1516:15
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101016:1521:15
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ21:155:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΤαμπακιάρης Κων/νος6,616:1519:30
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ19:3012:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:004:45
Τα αμπέλια και οι ελιές θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΕλιέςΓκόγκας Δημήτριος5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ56:0012:00
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ318:0024:00
ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ618:0024:00
ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ918:006:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΚΑΝΕΙΣ
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΜΗΧΑΝΗ
ΚΑΝΕΙΣ

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΛΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ46:0012:00
2ΒΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ4,56:0012:00
3ΤΕΜΜΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ812:0018:00
4ΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ418:0024:00
5ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ418:0024:00
6ΚΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ518:0024:00
7ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ524:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ26:0012:00
2ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ76:0012;00
3ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ412:0018:00
4ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ512:0018:00
5ΠΑΠΑΣΤΟΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ612:0018:00
6ΣΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:0024:00
7ΤΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ518:0024:00
8ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΑΦΟΙ1618:006:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΙΑΜΠΑΚΑ ΕΛΕΝΗ412:0018:00
2ΖΙΑΜΠΑΚΑ ΖΩΗ418:0024:00
3ΠΗΔΑΣΗ ΜΑΡΙΑ424:006:00 [19-6]
4ΤΣΙΠΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΑΝΘΟΣ16:008:00
5ΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ48:0014:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ206:0018:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΟΥΦΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ3,56:0012:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ1
2ΜΕΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2
3ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2
4ΑΦΟΙ ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΥ2
5ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
6ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
7ΠΛΑΤΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ4
8ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ2

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ126:0012:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1KAΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ106:0012:00
2ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ26:0012:00
3ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ212:0018:00
4ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ318:0024:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΗΤΣΑΛΑ ΕΡΜΙΟΝΗ718:0024:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ66:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ3
2ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ3
3ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
4ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
5ΤΟΜΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,5
6ΤΟΜΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
7ΤΣΑΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1,5
8ΜΕΣΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ3
9ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΚΙΟΥΛΕ ΜΑΡΙΑ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ516:002:00 [17-6]
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ32:008:00
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ108:004:00 [18-6]
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ5.54:0015:00
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ315:0021:00
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ721:0011:00 [19-6]
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΡΙΔΙΚΗ2.511:0016:00
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3.516:0023:00
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22.523:0020:00 [21-6]

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ718:0024:00

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1Χ'' ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ8
2ΧΟΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ4
3ΤΣΙΤΑΝΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ5

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΥΨΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ36:0012:00
2ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36:0012:00
3ΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ36:0012:00
4ΤΥΨΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ312:0018:00
5ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ412:0018:00
6ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ618:0024:00
7ΓΡΕΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ618:0024:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ46:0012:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΙΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2
2ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0.5
3ΤΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ14
4ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ11
5ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4
6ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΖΗΣΗΣ8.5
7ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ3
8ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4
9ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2.5
10ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
11ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ9

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΩΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:00
2ΣΕΠΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ78:0014:00
3ΖΩΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ514:0020:00
4ΣΕΠΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ614:0020:00
5ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ4.520:002:00
6ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΜΑΡΑ5.520:002:00
7ΔΗΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ72:008:00
8ΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ52:008:00

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΚΥΡΟΣ7
2ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ3

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ11.56:0018:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1Χ'' ΦΩΤΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ76:0012:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΛΟΝΙΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ10

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ7
2ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ4.2
3ΣΑΛΟΝΙΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
4ΓΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
5ΡΑΫΜΟΝΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ1.5

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ5.512:0018:00
2ΜΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2.518:0024:00