×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 20/09/2018


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΤΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ56:0011:00
2ΤΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ511:0016:00
3ΤΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ516:0021:00
4ΜΑΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ521:002:00
ΠΛΟΤΣΑ
5ΠΑΛΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ116:0016:00
2ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ516:0021:00
3ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ521:002:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ96:0018:00
2ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ ΤΑΚΗΣ6.518:000:00
3ΛΟΥΚΑΣ ΛΑΖΩΣ20:006:00
4ΜΗΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ4""
5ΚΩΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ3.5""

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ910:0018:00
2ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2918:008:00
3ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ67:0012:00
4ΤΣΑΓΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1212:0022:00
5ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1022:007:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ36:0011:00
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΣ46:0011:00
3ΒΑΙΝΑΛΗ ΣΗΒ411:0016:00
4ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ311:0016:00
5ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ316:0021:00
6ΤΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ416:0021:00
7ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ921:005:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ12:004:45
ΔΕΥΤΕΡΑΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 4104:459:45
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 11119:4515:15
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,515:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6615:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,611:1515:30
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101015:3020:30
ΤΕΤΑΡΤΗΓκόγκας Δημήτριος1720:305:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:0012:00
Τα αμπέλια θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ106:0016:00
2ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ516:0021:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΠΕΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ17:008:00
2ΜΕΛΙΓΟΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,58:0010:00
3ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ810:0018:00
4ΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑ518:0023:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ76:0012:00
2ΓΚΑΡΝΕΤΑ ΑΦΟΙ912:0018:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΩΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ10

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1914:00[20-9]15:00[21-9]

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ12ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΕΙ
2ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ126:0016:00
3ΒΑΙΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1116:0024:00
4ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ100:008:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚ
1ΑΦΟΙ ΓΚΑΡΝΕΤΑ2,5
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,5
3ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2,5
4ΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
6ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
7ΣΠΑΡΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8
8ΑΦΟΙ ΠΡΟΥΣΑΛΗ2
ΜΠΕΚ
1ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ4
2ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ5
3ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
4ΜΩΚΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ412:0018:00
5ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ8
6ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5
7ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
8ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
ΜΠΕΚ
1ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
2ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
3ΤΣΟΥΚΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
4ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ118:0024:00
6ΦΕΙΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ6
7ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
8ΣΙΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
9ΓΚΕΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ3
10ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1
ΜΠΕΚ
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ10
2ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2
3ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ3
4ΜΩΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,512:006:00
5ΣΙΜΟΜΩΚΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3,5
6ΤΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
7ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΦΟΙ4
8ΠΕΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΖΙΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ76:0012:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
2ΣΤΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2,5
3ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3,5
4ΝΟΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
5ΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
6ΠΕΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ4
ΜΠΕΚ
1ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4,56:0012:00
2ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ26:0012:00
3ΦΥΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00
4ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,56:0012:00
5ΝΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00
6ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:0012:00
ΜΠΕΚ
1ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ712:0018:00
2ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
3ΤΟΜΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ512:0018:00
4ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ212:0018:00

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ510:0020:00
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ320:00 (18/9)02:00 (19/9)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1002:00 (19/9)22:00 (19/9)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ5,522:00 (19/9)09:00 (20/9)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ309:00 (20/9)15:00 (20/9)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ715:00 (20/9)05:00 (21/9)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΙΞΙΑ2,505:00 (21/9)10:00 (21/9)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,510:00 (21/9)17:00 (21/9)
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,517:00 (21/9)14:00 (23/9)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ3.2
2ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΣ7
3ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ7

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1Ι.Φ.Δ408:008:00

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,8
2ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5
3ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1212:0612:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ14

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΤΣΕΛΙΟΥ12

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
2ΤΣΙΛΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00
3ΜΠΑΜΙΧΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ8.518:0024:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ