×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 19/09/2018


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΑΛΑΤΣΙΔΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ56:0012:00
2ΣΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ1.512:0018:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ47:0012:00
2ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ412:0017:00
3ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1517:006:00
ΠΛΟΤΣΑ
4ΚΙΑΧΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8.56:0015:00
5ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ1515:0018:00
6ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ418:0023:00
7ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ423:004:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ236:0024:00
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ6-May24:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΤΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ412:0018:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ66:0011:00
2ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ611:0016:00
3ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ1016:001:00
4ΦΑΡΜΑ ΕΠΕ101:0010:00
5ΠΑΛΤΙΔΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ86:0011:00
6ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ413:0018:00
7ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1618:007:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ66:0011:00
2ΤΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ0:006:0011:00
3ΒΑΙΝΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5.511:0016:00
4ΠΑΡΑΧΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ716:0021:00
5ΠΑΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ921:005:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ12:004:45
ΔΕΥΤΕΡΑΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 4104:459:45
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 11119:4515:15
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,515:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6615:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,611:1515:30
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101015:3020:30
ΤΕΤΑΡΤΗΓκόγκας Δημήτριος1720:305:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:0012:00
Τα αμπέλια θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΛΑΦΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ36:009:00
2ΛΑΦΑΡΑΣ ΣΙΜΟΣ3,59:0013:00
3ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ213:0015:00
4ΒΑΔΟΛΑΣ ΘΩΜΑΣ1,515:0017:00
5ΤΟΥΦΑΣ ΔΗΜΟΣ317:0020:00
6ΒΑΔΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ220:0022:00
7ΒΑΔΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ722:005:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΠΕΪΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ46:0010:00
2ΔΑΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ510:0015:00
3ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ315:0018:00
4ΟΒΑΔΙΑΣ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ4,518:0023:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΚΟΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ96:0012:00
2ΕΞΗΝΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ36:0012:00
3ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΑΚΗΣ412:0018:00
4ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ418:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΕΪΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 10

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΗΔΑΣΗ ΜΑΡΙΑ48:0014:00
2ΤΣΙΛΛΙΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ114:0016:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ286:0017:00
2ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΓΓΕΩΡΓΙΟΣ917:001:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΟΥΔΕΙΣ

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚ
1ΓΑΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:0012:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ9
2ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
3ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ4
4ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1,5
5ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ5,5

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΕΛΙΓΙΑΝΝΗΔΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ112:0018:00
2ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1012:0018:00
3ΤΣΙΚΙΤΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2.518:0024:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1
2ΜΠΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
3ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΑ ΡΕΝΑΤΑ1
4ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1,5
5ΣΤΟΥΜΠΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,5
6ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΟΣ2,5
7ΤΣΙΤΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ1
8ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1
9ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ510:0020:00
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ320:00 (18/9)02:00 (19/9)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1002:00 (19/9)22:00 (19/9)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ5,522:00 (19/9)09:00 (20/9)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ309:00 (20/9)15:00 (20/9)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ715:00 (20/9)05:00 (21/9)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΙΞΙΑ2,505:00 (21/9)10:00 (21/9)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,510:00 (21/9)17:00 (21/9)
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,517:00 (21/9)14:00 (23/9)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΒΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ118:0024:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ3
2ΚΥΡΟΛΓΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ5
3Χ'ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΣ5

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ36:0012:00
2ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 36:0012:00
3ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ212:0018:00
4ΜΑΤΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ812:0018:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ86:0012:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58:0014:00
2ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 68:0014:00
3ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 714:0020:00
4ΜΗΤΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.514:0020:00
5ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΘΗΝΑ 420:002:00
6ΠΕΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 420:002:00
7ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΘΗΝΑ 42:008:00
8ΠΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 4.72:008:00

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3
ΜΑΡΑΣ ΦΙΛΩΤΑΣ 4

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΑΝΑΚΟΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΙΛΙΑΜΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ212:0018:00
2ΡΟΥΚΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΙΔΕΙΣ212:0018:00
3ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ118:0024:00