×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 13/09/2018


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ56:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ46:0011:00
2ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1211:0021:00
3ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2021:0014:00
ΠΛΟΤΣΑ
1ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0011:00
2ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ311:0014:00
3ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ314:0019:00
4ΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ319:0024:00
5ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ224:005:00
6ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΩΡΓΙΟΣ3

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ146:0018:00
2ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ818:0024:00
3ΤΖΟΥΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ924:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ57:0012:00
2ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ47:0012:00
3ΡΕΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ912:0017:00
4ΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ712:0017:00
5ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ717:0022:00
6ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ417:0022:00

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ412:0018:00

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ66:0013:00
2ΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ713:0020:00
3ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ57:0013:00
4ΤΡΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ813:0024:00
5ΤΣΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ156:0021:00

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ50:0612:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ5,66:0011:00
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ511:0016:00
3ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ5ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΕΙ
4ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ516:0021:00
5ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1021:006:00
6ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ57:0012:00
7ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ712:0018:00
8ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ418:0023:00
9ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ423:004:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ36:0011:00
2ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ36:0011:00
3ΙΑΣΟΝΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ611:0016:00
4ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ616:0021:00
5ΤΡΑΪΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ421:002:00
6ΤΡΑΪΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ32:007:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ7.58:0016:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ12:004:45
ΔΕΥΤΕΡΑΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 4104:459:45
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 11119:4515:15
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,515:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6615:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,611:1515:30
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101015:3020:30
ΤΕΤΑΡΤΗΓκόγκας Δημήτριος1720:305:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:0012:00
Τα αμπέλια θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΤΟΥΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1,56:008:00
2ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ28:0010:00
3ΤΟΥΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ410:0014:00
4ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ614:0020:00
5ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ7,520:004:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ (ΜΗΧΑΝΗ)
1ΤΕΜΜΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ7,56:3019:00
2ΤΕΜΜΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ619:007:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ46:0012:00
2ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ26:0012:00
3ΤΟΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ512:0018:00
4ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ918:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ1502:00 (13/9)01:00 (14/9)

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΙΚΟΛΗΣ ΦΡΑΝΣ518:0024:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΥΡΩΝ12ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΕΙ
2ΒΑΪΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ127:0014:00
3ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ914:0022:00
4ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ722:004:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
2ΚΙΑΦΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ66:0012:00
3ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ312:0018:00
4ΣΑΚΑΛΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ618:0024:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
2ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2.5
3ΜΠΕΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ3
4ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1.5
5ΠΙΤΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1.5
6ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1
7ΛΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΤΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ36:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ3
2ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ3
3ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
4ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5
5ΤΟΜΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,5
6ΤΟΜΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
7ΤΣΑΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1,5
8ΜΕΣΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ3
9ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΚΙΟΥΛΕ ΜΑΡΙΑ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΥΚΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ422:00 (12/9)06:00 (13/9)
2ΑΝΘΡΑΚΕΑ ΜΑΡΙΑ806:00 (13/9)22:00 (13/9)
3ΒΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ722:00 (13/9)12:00 (14/9)
4ΕΥΘΥΒΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ812:00 (14/9)04:00 (15/9)
5ΣΙΑΠΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ404:00 (15/9)12:00 (15/9)
6ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΦΟΙ2,512:00 (15/9)17:00 (15/9)
7ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ7,517:00 (15/9)08:00 (16/9)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΙΚΟΥ ΤΑΚΗΣ2
2ΜΠΙΖΕΚΗΣ ΤΑΣΟΣ7.5
3ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ6

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ5,56:0012:00
2ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ76:0012:00
3ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ512:0018:00
4ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ112:0018:00
5ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ318:0024:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ56:0012:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 88:0014:00
2ΠΕΪΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 98:0014:00
3ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 714:0020:00
4ΨΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 914:0020:00
5ΜΠΙΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 6.520:002:00
6ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 820:002:00
7ΚΟΤΣΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 820:002:00
8ΜΠΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 52:008:00
9ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 82:008:00
10ΚΟΤΣΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 82:008:00

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
ΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9
ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΟΜΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6.4
2ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
3ΜΑΝΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 7

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ