×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 12/09/2018


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΑΜΜΟΣ

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0011:00
2ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ511:0016:00
3ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΟΣ416:0021:00
4ΣΥΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ8.521:005:00
ΠΛΟΤΣΑ
5ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ86:0013:00
2ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ1513:0024:00
3ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ424:005:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ66:0012:00
2ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ612:0018:00
3ΚΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ1418:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΤΟΣΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ57:0011:00
2ΟΥΖΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ77:0011:00
3ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ1111:0016:00
4ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ816:0020:00

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΟΛΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ56:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ156:0019:00
2ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ47:0012:00
3ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ36:0011:00
4ΕΥΘΥΒΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ711:0018:00
5ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ14.56:0020:00
6ΕΥΘΥΒΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ620:006:00

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 56:0012:00
2ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ312:0018:00
3ΒΑΔΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ318:0024:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΑΝΑΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ412:0018:00
ΚΑΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΟΣ12:0018:00
ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ212:0018:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ57:0012:00
2ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ512:0017:00
3ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ517:0022:00
4ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ522:003:00
5ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ297:007:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ85:0012:00
2ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ212:0017:00
3ΜΑΙΝΟΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ312:0017:00
4ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ317:0022:00
5ΤΥΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ217:0022:00
6ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ322:003:00
7ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ322:003:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ126:0018:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ12:004:45
ΔΕΥΤΕΡΑΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 4104:459:45
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 11119:4515:15
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,515:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6615:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,611:1515:30
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101015:3020:30
ΤΕΤΑΡΤΗΓκόγκας Δημήτριος1720:305:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:0012:00
Τα αμπέλια θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ56:0011:00
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ711:0018:00
3ΠΕΪΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ218:0020:00
4ΠΕΪΟΥ ΧΑΪΔΩ1,520:0022:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΚΑΝΕΙΣ

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΕΜΜΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ146:0018:00
2ΒΑΔΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ418:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12
2ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ423:00 (11/9)5:00
2ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΜΑΡΙΑ45:0011:00
3ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ211:0014:00
4ΖΙΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ714:002:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ518:0024:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΙΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ117:0013:00
2ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ10ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΕΙ
3ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ12ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΕΙ
4ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ913:0021:00
5ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1221:007:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ56:0012:00
2ΜΗΡΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ36:0012:00
3ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ36:0012:00
4ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ36:0012:00
5ΜΗΡΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ312:0018:00
6ΚΕΛΕΣΜΗΤΟΥ ΜΑΓΔΑ412:0018:00
7ΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ612:0018:00
8ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ618:0024:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΠΡΟΥΣΑΛΗ1
2ΦΡΑΓΚΟΤΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
3ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ3,5
4ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΩΜΑΣ4
5ΤΑΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ1,5
6ΜΗΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ3
7ΑΦΟΙ ΣΤ. ΝΙΚΟΥ3
8ΡΑΓΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2
9ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΡΟΗ
1ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,5
2ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ13
3ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ2
4ΚΑΣΑΠΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
5ΠΙΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ110:0612:00
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ1112;0018:00
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ2,518:0024:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ56:0012:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΚΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ8
3ΜΕΣΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ1
4ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ3
5ΑΝΤΙΦΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ5
6ΜΠΑΜΠΑΤΣΗ - ΔΗΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ519:00 (7/9)5:00 (8/9)
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ35:00 (8/9)11:00 (8/9)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1011:00 (8/9)7:00 (9/9)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ5,57:00 (9/9)18:00 (9/9)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ318:00 (9/9)24:00 (9/9)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ724:00 (9/9)14:00 (10/9)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,514:00 (10/9)19:00 (10/9)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,519:00 (10/9)2:00 (11/9)
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,52:00 (11/9)22:00 (12/9)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΦΩΤΗΣ ΤΡΥΦΩΝ612:0018:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΟΥΡΕΓΚΑ ΦΑΝΗ4
2ΠΟΥΡΕΓΚΑ ΚΩΣΤΑΣ8

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
2ΤΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ412:0018:00
3ΖΙΑΝΝΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ712:0018:00
4ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:0024:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ6.56:0012:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΙΟΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 8
ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3.5
2ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΜΩΚΑ 3
3ΜΠΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 7.5

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ126:0018:00
2ΤΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ2,512:0018:00
3ΛΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ518:0024:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ