×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 11/09/2018


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66:0012:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΣ86:0012:00
2ΛΟΥΚΑΣ ΛΑΖΟΣ212:0018:00
3ΚΩΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ3""
4ΜΗΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ4""
5ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ418:000:00
6ΜΗΚΑΣ ΠΑΝΟΣ70:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΙΣΙΡΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ106:0016:00
2ΠΑΠΑΣΤΟΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ56:0011:00
3ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ211:0016:00
4ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ416:0021:00
5ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1016:0020:00

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ127:0017:00
2

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΚΑΒΑΝΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 412:0018:00

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ0:006:0013:00
2ΠΑΠΑΝΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ513:0018:00
3ΒΑΙΝΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1118:005:00
4ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ116:0015:00
5ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1815:006:00

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ108:0016:00
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ416:0021:00
3ΤΣΑΓΓΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1221:007:00
4ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ68:0013:00
5ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ1013:0022:00
6ΦΑΡΜΑ ΕΠΕ1022:007:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ37:0012:00
2ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ37:0012:00
3ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ312:0017:00
4ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ212:0017:00
5ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ212:0017:00
6ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ1317:005:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ12:004:45
ΔΕΥΤΕΡΑΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 4104:459:45
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 11119:4515:15
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,515:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6615:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,611:1515:30
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101015:3020:30
ΤΕΤΑΡΤΗΓκόγκας Δημήτριος1720:305:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:0012:00
Τα αμπέλια θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ66:0012:00
2ΛΑΦΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ412:0016:00
3ΛΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,516:0018:00
4ΛΑΦΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1018:004:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΣΙΩΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ6,56:0015:00
2ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ7,515:0023:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96:0012:00
2ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΙΩΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 15

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΒΕΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ421:003:00
2ΒΑΓΓΑ ΘΕΟΔΟΡΑ53:0011:00
3ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ811:0023:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ46:0012:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ98:0016:00
2ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ216:0024:00
3ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ1221:007:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΒΑΤΛΗ ΜΑΡΙΑ46:0012:00
2ΜΙΡΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ56:0012:00
3ΑΛΜΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 66:0012:00
4ΓΙΑΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ66:0012:00
5ΧΑΤΖΙΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ36:0012:00
6ΜΙΡΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ312:0018:00
7ΑΛΜΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 312:0018:00
8ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ212:0018:00
9ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΘΩΜΑΣ312:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ10

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ812:0018:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
2ΠΑΥΛΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1.5
3ΚΑΛΑΙΤΖΗΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
4ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1
5ΤΣΕΛΙΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ2

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 56:0012:00
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ412:0018:00

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ5
2ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3,5
3ΣΑΜΑΡΑΣ Δ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
4ΧΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
5ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5
6ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
7ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΖΗΣΗΣ1
8ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ2

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ519:00 (7/9)5:00 (8/9)
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ35:00 (8/9)11:00 (8/9)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1011:00 (8/9)7:00 (9/9)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ5,57:00 (9/9)18:00 (9/9)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ318:00 (9/9)24:00 (9/9)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ724:00 (9/9)14:00 (10/9)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,514:00 (10/9)19:00 (10/9)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,519:00 (10/9)2:00 (11/9)
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,52:00 (11/9)22:00 (12/9)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ412:0018:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΑΛΑΣ ΦΙΛΩΤΑΣ9
2ΛΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ9

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ76:0012:00
2ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΕΜΑΝΟΥΗΛ212:0018:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ66:0012:00
2ΚΟΥΚΟΥΣΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1212:0024:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5.5
2ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
3ΜΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3
4ΣΑΓΡΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 5

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΥΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ66:0012:00
2ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1112:0018:00
3ΜΠΟΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1018:0024:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ