×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 10/08/2018


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ36:0012:00
2ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2,56:0012:00
3ΦΑΡΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ212:0018:00
4ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ312:0018:00
5ΚΩΤΣΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ618:0024:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ127:0017:00
2ΣΙΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ8,517:0024:00
3ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2024:0017:00
ΠΛΟΤΣΑ
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΗΣ36:0011:00
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ211:0015:00
3ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ215:0020:00
4ΠΑΡΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ320:001:00
5ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ31:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΑΛΑΣ ΦΙΛΟΤΑΣ66:0012:00
2ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ612:0018:00
3ΑΦΟΙ ΖΕΚΟΥ1518:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΟΦΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ126:0018:00

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΙΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ3,56:0011:00
2ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ46:0011:00
3ΤΡΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3,511:0017:00
4ΡΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ511:0017:00
5ΡΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ1017:0023:00
6ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1023:006:00

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ65:009:00
2ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ129:0017:00
3ΠΑΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ517:0021:00
4ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1221:006:00
5ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1021:006:00

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΤΟΜΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ80:0612;00
ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 512;0018:00
ΑΦΟΙ ΣΙΟΥΓΓΑΡΟΙ212:0018:00
ΓΚΑΒΑΝΟΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 418:000:00

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,56:0012:00
2ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ312:0018:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ66:009:00
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ19:0014:00
3ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ414:0021:00
ΜΠΑΡΑ
1ΚΩΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ159:0013:00
2ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ413:0018:00
3ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 718:001:00

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ36:0012:00
2ΦΕΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ46:0012:00
3ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ612:0018:00
4ΤΟΛΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ312:0018:00
5ΜΠΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ312:0018:00
6ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ618:0024:00
7ΖΙΟΥΖΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ518:0024:00
8ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ518:0024:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΚΑΡΑΤΡΟΥΠΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ60:0612:00
ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ312:0018:00
ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ918:000:00

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ66:0011:00
2ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ911:0019:00
3ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2919:0019:00
4ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ66:0011:00
5ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ411:0016:00
6ΤΡΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ516:0021:00
7ΚΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ721:003:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ86:0013:00
2ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ313:0018:00
3ΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ518:0023:00
4ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ623:004:00
5ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ44:009:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΟΥΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ107:0017:00
2ΣΟΦΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1217:005:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ12:004:45
ΔΕΥΤΕΡΑΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 4104:459:45
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 11119:4515:15
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,515:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6615:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,611:1515:30
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101015:3020:30
ΤΕΤΑΡΤΗΓκόγκας Δημήτριος1720:305:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:0012:00
Τα αμπέλια θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΤΙΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ66:0012:00
ΓΕΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ712:0018:00
ΓΕΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ818:0012:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ86:0012;00
2ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ512:0018:00
3ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ224:006:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ106:0016:00
2ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ516:0021:00
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ
1ΠΕΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ17:008:00
2ΜΕΛΙΓΟΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,58:0010:00
3ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ810:0018:00
4ΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΑ518:0023:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΠΕΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ26:0012:00
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ36:0012:00
3ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΡΗΓΑΣ312:0018:00
4ΜΠΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2,512:0018:00
5ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ418:0024:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
2ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 4
3ΜΕΣΚΟΥ ΟΛΓΑ 3
4ΚΑΜΠΑΪΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3.5

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 146:0012:00
ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ212:0018:00

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ8,51:0014:00
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ614:0023:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΗΜΠΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5,56:0012:00
2Χ"ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ126:0012:00
3ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ218:0024:00
4ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ618:0024:00
5ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ118:0024:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ96:0014:00
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ614:0019:00
3ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1219:005:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ46:0012:00
2ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ6,56:0012:00
3ΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ212:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ136:0018:00
2ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ106:0012:00
3ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1018:0024:00
4ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ518:0024:00
5ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ4 18:0024:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚ
1ΑΦΟΙ ΓΚΑΡΝΕΤΑ2,5
2ΓΚΑΡΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2,5
3ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2,5
4ΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ36:0012:00
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
6ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
7ΣΠΑΡΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8
8ΑΦΟΙ ΠΡΟΥΣΑΛΗ2
ΜΠΕΚ
1ΜΠΑΝΤΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ4
2ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ5
3ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
4ΜΩΚΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ412:0018:00
5ΤΑΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ8
6ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,5
7ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
8ΣΜΕΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ6
ΜΠΕΚ
1ΒΑΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
2ΜΠΑΪΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
3ΤΣΟΥΚΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
4ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ118:0024:00
6ΦΕΙΔΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ6
7ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3
8ΣΙΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ3
9ΓΚΕΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ3
10ΓΟΥΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ1
ΜΠΕΚ
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ10
2ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2
3ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ3
4ΜΩΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,512:006:00
5ΣΙΜΟΜΩΚΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ3,5
6ΤΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ3
7ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΦΟΙ4
8ΠΕΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ612:0018:00

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ16:0012:00
2ΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4,56:0012:00
3Χ"ΣΤΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ16:0012:00
4ΤΟΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ312:0018:00
5ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ212:0018:00
6ΚΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ218:0024:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,56:0012:00
2ΠΟΥΡΕΓΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ312:0018:00

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1
2ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2
3ΠΑΥΛΙΚΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1
4ΔΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ0,5
5ΠΟΖΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2
6ΜΑΥΡΙΔΟΥ-ΜΑΓΓΟΥ ΣΟΦΙΑ2
7ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ1,5
ΜΠΕΚ
1ΜΠΑΜΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4,56:0012:00
2ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ26:0012:00
3ΦΥΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00
4ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1,56:0012:00
5ΝΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ26:0012:00
6ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46:0012:00
ΜΠΕΚ
1ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ712:0018:00
2ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
3ΤΟΜΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ512:0018:00
4ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ212:0018:00

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ521:0007:00 (7/8)
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ307:00 (7/8)13:00 (7/8)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1013:00 (7/8)09:00 (8/8)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ5,509:00 (8/8)20:00 (8/8)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ320:00 (8/8)02:00 (9/8)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ702:00 (9/8)16:00 (9/8)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,516:00 (9/8)21:00 (9/8)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,521:00 (9/8)04:00 (10/8)
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,504:00 (10/8)01:00 (12/8)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΔΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ76:0012:00
2ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2018:006:00

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ412:0612:00

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗΣ912:0018;00
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗΣ918:000:00

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΟΥΡΕΓΚΑ ΦΑΝΗ4
2ΠΟΥΡΕΓΚΑ ΚΩΣΤΑΣ8ΡΟΗ

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ56:0012:00
2ΚΟΡΩΝΑ ΑΓΛΑΪΑ26:0012:00
3ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ76:0012:00
4ΣΑΚΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ26:0012:00
5ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΣΤ.46:0012:00
6ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ36:0012:00
7ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ312:0018:00
8ΚΑΚΟΥΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ412:0018:00
9ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ212:0018:00
10ΚΟΥΓΙΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ712:00
11ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ312:0018:00
12ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ318:0024:00
13ΚΑΚΟΥΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ218:0024:00
14ΣΤΑΜΑΤΗ ΣΟΦΙΑ618:0024:00
15ΓΙΔΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ318:0024:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ116:0012:00
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ46:0012:00
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ412:0018:00
4ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ5,512:0018:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΑΜΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ126:0018:00
2ΚΑΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ818:0024:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2
ΜΠΑΪΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4.5
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2.5
ΑΦΟΙ ΦΕΙΔΑΝΤΣΗ 7
ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5
ΜΠΑΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 8

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΟΥΝΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ66:0012:00
2ΜΑΤΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ16:0012:00
3ΛΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ5,512:0018:00
4ΕΥΘΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ918:0024:00

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ46:0012:00
ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ212:0018:00

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ718:0024:00

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΟΜΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΥΡΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4
2ΖΑΦΕΙΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5
3ΚΟΥΛΤΖΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 10.8

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ56:0012:00
2ΤΣΙΛΙΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ312:0018:00
3ΜΠΑΜΙΧΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ8,518:0024:00

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
3ΛΑΠΑΒΙΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ16:0012:00
1ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ518:0024:00
2ΗΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ318:0024:00