×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 07/08/2018


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛ.312:0018:00
2ΓΙΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ512:0018:00
3ΓΙΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ418:0024:00

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ282:004:00
ΠΛΟΤΣΑ
2ΦΑΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΡΟΣ25:0010:00
3ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ510:0015:00
4ΡΕΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ515:0020:00
5ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ720:002:00
6ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ42:007:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ36:0012:00
2ΜΟΥΤΣΙΚΑΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ4""
3ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΛΑΚΗΣ412:0018:00
4ΣΕΡΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΟΣ418:000:00
5ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ80:006:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΨΑΘΑΣ ΠΕΤΡΟΣ56:0012:00

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ86:0012:00
2ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ36:0012:00
3ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ3,56:0012:00
4ΤΡΑΪΟΣ ΠΕΤΡΟΣ812:0018:00
5ΤΡΑΪΟΣ ΠΕΤΡΟΣ312:0018:00
6ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ318:0024:00
7ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ518:0024:00
8ΤΡΑΪΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ518:0024:00
9ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ624:006:00
10ΜΙΣΥΡΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1024:0011:00

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ106:0013:00
2ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ613:0018:00
3ΤΡΑΪΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ718:0024:00
4ΦΕΛΑΧΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ924:006:00

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ36:0012:00

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ116:0015:00
2ΠΟΥΛΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ715:0022:00
3ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ822:006:00
4ΟΥΖΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ106:0014:00
5ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1814:006:00
ΚΟΥΚΟΥΦΡΙΤ
6ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ810:0018:00
7ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ318:0024:00
8ΕΥΘΥΒΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ624:006:00

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ36:0012:00
2ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ312:0018:00

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΦΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ413:0017:00
2ΣΕΤΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1517:006:00
3ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ714:0018:00
4ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ418:0023:00
5ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΗΜ823:006:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ26:0011:00
2ΜΑΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ36:0011:00
3ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ311:0016:00
4ΤΥΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ211:0016:00
5ΠΕΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ316:0021:00
6ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ316:0021:00
7ΤΡΑΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ421:002:00
8ΤΡΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ42:006:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΜΗΣ88:0016:00
2ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ716:0024:00

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ12:004:45
ΔΕΥΤΕΡΑΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 4104:459:45
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 11119:4515:15
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,515:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6615:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,611:1515:30
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101015:3020:30
ΤΕΤΑΡΤΗΓκόγκας Δημήτριος1720:305:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:0012:00
Τα αμπέλια θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΛΕΦΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ7.518:000:00

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΡΟΥΚΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ718:0024:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΚΑΝΕΙΣ
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ (ΜΗΧΑΝΗ)
ΚΑΝΕΙΣ

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΡΥΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ106:0012:00
2ΜΕΛΙΔΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ66:0012:00

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΡΑΚΙΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5.5

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ46:0012:00
2ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ612:0021:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ46:0012:00
2ΠΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ36:0012:00
3ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ312:0018:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΚΟΥΡΙ
1ΒΑΙΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ119:0019:00
2ΦΟΥΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ1219:005:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ16:0012:00
2ΤΖΟΤΖΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝ.6,512:0018:00

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ106:0012:00

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ6
2ΜΠΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ8
3ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
4ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ2,5
5ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ7
6ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ4

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ76:0012:00
2ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ26:0012:00
3ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1012:0018:00
4ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ512:0018:00
5ΔΕΛΙΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ118:0024:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ0,5
2ΜΑΤΣΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0,5
3ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
4ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2
5ΝΙΚΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2,5
6ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ1

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ521:0007:00 (7/8)
2ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ307:00 (7/8)13:00 (7/8)
3ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1013:00 (7/8)09:00 (8/8)
4ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ5,509:00 (8/8)20:00 (8/8)
5ΜΠΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ320:00 (8/8)02:00 (9/8)
6ΚΥΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ702:00 (9/8)16:00 (9/8)
7ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2,516:00 (9/8)21:00 (9/8)
8ΕΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3,521:00 (9/8)04:00 (10/8)
9ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22,504:00 (10/8)01:00 (12/8)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΕΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ5
2ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ8ΡΟΗ
3ΤΖΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ10

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΡΗΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ36:0012:00
2ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ312:0018:00

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ26:0012:00
2ΤΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ512:0018:00
3ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ518:0024:00

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΝΙΚΟΛΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ56:0012:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1Ι.Φ.Δ 408:008:00

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5.5

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ20

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΑΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3.5
2ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΙΤΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ26:0012:00
2ΔΑΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ16:0012:00
3ΦΕΛΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ2.512:0018:00
4ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ312:0018:00
5ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2.518:0024:00