×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies

Πρόγραμμα άρδευσης της 06/08/2018


Άμμος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Αντλιοσ "ΚΑΒΑΚΙ" Γαλλικά-Πλότσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΓΑΛΛΙΚΑ
1ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ511:0016:00
2ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ416:0021:00
3ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ421:002:00
4ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ282:004:00
ΠΛΟΤΣΑ
1ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ186:0022:00
2ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ222:003:00

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο1"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΛΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ146:0018:00
2ΜΠΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ518:000:00
3ΠΛΗΚΑΣ ΤΑΚΗΣ4""
4ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ40:006:00
5ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ5""

Αντλιοστάσιο "Βιολογικός Νο2"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Αντλιοστάσιο "Ισβόρια"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Κάθε 1η-11η & 21η του μήναΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28:0012:00
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0012:00
ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18:0012:00
ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΑΦΟΙ10,512:0018:00
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1,3612:0018:00
Κάθε 2η-12η & 22η του μήναΚΟΪΜΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ2,58:0013:30
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1,58:0013:30
ΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ78:0013:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3,513:3019:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ213:3019:30
ΓΙΟΚΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6,513:3019:30
Κάθε 3η-13η & 23η του μήναΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ58:0014:30
ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ38:0014:30
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ3,514:3020:00
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ3,514:3020:00
ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2,514:3020:00
ΜΠΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1,514:3020:00
ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΡΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2018

Αντλιοστάσιο "Μεγάλος Λάκκος"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6,5`06:0011:00
2ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ26:0011:00
3ΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1411:0018:00
4ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1418:0024:00
5ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4,50:006:00
6ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ20:006:00

Αντλιοστάσιο "ΤΣΑΤΑΛΙ"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΜΙΓΓΑ ΕΥΔΟΞΙΑ59:0013:00
2ΜΑΪΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ613:0017:00
3ΠΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ417:0023:00
4ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ517:0023:00
5ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2,723:006:00

Αρχαία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Βάντος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γ΄Κατηγορία

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Τσεχελίδης Σάββας, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6974068811

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΡΑΪΟΣ ΝΙΚΟΑΟΣ76:0013:00
2ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ21,513:006:00
3ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ16ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΕΙ
4ΓΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ76:0013:00
5ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ718:0024:00
6ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5,50:006:00
7ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ96:0013:00
8ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ513:0018:00
ΚΟΥΚΟΥΦΡΙΤ
1ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ1616:0010:00

Γαλατσιάνος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γάστρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "ΛΑΚΚΑ" κάτω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ56:0011:00
2ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ811:0018:00
3ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ418:0023:00
4ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ923:007:00
5ΜΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ77:0013:00
6ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ66:0011:00
7ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ611:0016:00
8ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ2416:0014:00

Γεώτρηση "ΜΥΛΟΣ" άνω Λάκκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ86:0013:00
2ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ213:0018:00
3ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ313:0018:00
4ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ213:0018:00
5ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ1218:004:00

Γεώτρηση "Ροδακινέας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γεώτρηση "Τζουμέλας"

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
Ετήσιο Πρόγραμμα για κάθε εβδομάδα
ΔΕΥΤΕΡΑΚΕΝΟ12:004:45
ΔΕΥΤΕΡΑΤσούτση Αλεξάνδρα 6 + 4104:459:45
ΔΕΥΤΕΡΑΠέκαλης Ευθύμιος 11119:4515:15
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Φίλ & Χρήστος 4,54,515:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΛαπαβίτσας Χρήστος 6615:1520:30
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Ιωάννης 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας 5520:305:00
ΔΕΥΤΕΡΑΣιμομώκιος Κώστας & Μαρία 6,56,520:305:00
ΤΡΙΤΗΓιαννούλη Αναστασία σύζ. Στέργιου 555:009:15
ΤΡΙΤΗΓιανούλη Αφοι 3,53,55:009:15
ΤΡΙΤΗΤάνης Απόστολος79:1512:45
ΤΡΙΤΗΖώϊου - Μπιτέρνα Πολυτίμη 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΖώϊου Γεωργία 1,51,512:4517:15
ΤΡΙΤΗΤσαρνούχας Κων/νος 6612:4517:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Βασίλειος 4417:1520:15
ΤΡΙΤΗΔάϊος Πέτρος 2217:1520:15
ΤΡΙΤΗΚωστελίδης Λαμπριανός 151520:153:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚΕΝΟ3:455:15
ΤΕΤΑΡΤΗΜπίρτσης Χρήστος 775:158:45
ΤΕΤΑΡΤΗΚωστελίδης Κων/νος58:4511:15
ΤΕΤΑΡΤΗΛαφάρας Σταύρος τ. Δημητρίου8,611:1515:30
ΤΕΤΑΡΤΗΣταμένος Γεώργιος 101015:3020:30
ΤΕΤΑΡΤΗΓκόγκας Δημήτριος1720:305:00
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Ιωάννης 335:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΡαφαήλ Χρήστος 5 55:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΤσιβίκη Σουλτάνα 445:0011:00
ΠΕΜΠΤΗΚαρυπίδης Τριαντάφυλλος6,211:0014:15
ΠΕΜΠΤΗΜελανίδης Άγγελος 7,5 7,514:1518:15
ΠΕΜΠΤΗΜπάδρα Ολυμπία 5518:1520:45
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Θωμάς 6 620:453:15
ΠΕΜΠΤΗΠέκαλης Κώστας 7720:453:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΕΝΟ3:157:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣακελλαρίδης Δημήτριος 227:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔημάδη Ελισάβετ 3,5 3,57:3010:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 1,5+2,5+1,5+1910:1514:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Σταύρος8,514:4519:15
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Θωμάς 3,5 + 5 8,519:151:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜπλιάτκας Γεώργιος 4419:151:45
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ1:454:45
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένου Γεωργία 6 + 4,510,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΣταμένος Φόρης 12,512,54:4516:15
ΣΑΒΒΑΤΟΚΕΝΟ16:1512:00
ΚΥΡΙΑΚΗΚΕΝΟ12:0012:00
Τα αμπέλια θα αρδεύουν εκτάκτως στα κενά, αφού δωθεί έγγραφη άδεια απο τον Επόπτη Υδρονομέων.
ΑμπέλιΣταμένος Γεώργιος 1,51,5
ΑμπέλιΜπέρσος Νικόλαος & Δέσπ 1313
ΑμπέλιΤσιοχάρης Κωνσταντίνος 3,83,8

Γύμνοβο (Καραϊδα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Γύμνοβο (Στράντζα)

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1212:0024:00

Δαλαμάρι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΝΕΟ ΔΙΚΤΥΟ
ΚΑΝΕΙΣ
ΠΑΛΙΟ ΔΙΚΤΥΟ (ΜΗΧΑΝΗ)
1ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ67:0017:00

Ισμαήλ

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καμάρα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Καραϊδα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Κουκούλι Άνω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΗΣ75:0016:00
2ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ816:004:00

Κουκούλι Κάτω

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ1,56:0012:00
2ΤΣΙΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ412:0018:00

Κουρί Γιαννακοχωρίου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Θεοδοσιάδης Σταύρος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944582315

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΔΕΝ ΠΟΤΙΖΕΙ
2ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ96:0014:00
3ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ1214:0024:00
4ΓΙΑΝΝΑΚΑΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1024:009:00

Κουρί-Μπαξέδες-Αμπελότοπος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Κουτίχα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Λαζαράσκα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑ1,5
2ΜΩΚΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ3
3ΚΑΛΛΙΔΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ3
4ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2
5ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
6ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,5
7ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1,5
8ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2

Μαντέμι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μηλίτσα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΜΠΕΚ
1ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ76:0012:00
2ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ612:0018:00

Μπαλτανέτο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπαχούτσι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Μπλάνα-Κλεισούρα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γκαδίνης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6932852366

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
2ΣΤΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2,5
3ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ3,5
4ΝΟΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ5
5ΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
6ΠΕΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ4

Μύλοι

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ419:00 (4/8)3:00 (5/8)
2ΔΑΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ33:00 (5/8)9:00 (5/8)
3ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ59:00 (5/8)19:00 (5/8)
4ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ219:00 (5/8)23:00 (5/8)
5ΓΡΙΒΑ ΑΦΟΙ623:00 (5/8)11:00 (6/8)
6ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΕΚΟΣ211:00 (6/8)15:00 (6/8)
7ΜΠΑΤΣΑΛΑΣ ΑΛΕΚΟΣ315:00 (6/8)21:00 (6/8)

Παλιοκαλιάς

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Γιατζιτζόπουλος Χρήστος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977694335

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιωπούλα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Παναγιώτου

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Πούγκο-Στράντζα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ4
2ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΣ7ΡΟΗ
3ΣΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ7

Ροδιά

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Σμίξη

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Διαμαντής Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6947722388

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Στράντζα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Σαρμπίνος Κωνσταντίνος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944772894

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ96:0018:00

Στύλος

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΖΩΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ 2
ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.5
ΚΥΡΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
ΤΣΑΡΝΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ 9
ΦΡΑΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9
ΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΘΑ 7.6
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3.5
ΠΙΤΣΙΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9.5
ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΝΤΟΝΤΑ 7
ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
ΜΠΛΙΑΤΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
ΔΟΥΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 7.5
ΔΟΥΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5.5

Τζουμέλα Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1 ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 78:0014:00
2ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 614:0020:00
3ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΘΗΝΑ 420:002:00
4ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΘΗΝΑ 42:008:00

Τζουμέλα Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΣΕΠΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2

Τριλοφιώτικα

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Ζυγώνης Γεώργιος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6977205882

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως

Τροχοί

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μίσκος Ευάγγελος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6980910277

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Κλειστό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Καρβουνιάρης Δημήτριος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6978234839

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Τσιφλίκι Ροή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΠΡΙΜΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5

Φυτώριο

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Λαφάρας Νικόλαος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973946828

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
1ΑΦΟΙ ΤΣΕΛΙΟΥ 12

Χώρας Νερό Μηχανή

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ

Χώρας Νερό

ΥΔΡΟΝΟΜΕΑΣ: Μπιλιούρης Αδάμος, ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6973268172

α/αΟνοματεπώνυμοΣτρέμματαΩράριο απόΩράριο έως
ΟΥΔΕΙΣ